Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

прокарване на говорители във вратите

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    bummer написа:
    Супер е!И аз ще го правя, но първо ще си потърся кори с готови места за говорители... но ако не намеря, ще слагам и аз фланци
    Аз моите кори доста трудно ги намерих а и са ми различен цвят от задните, сега трябва да купувам и задни, та в тоя ред на мисли идеята на колегата с фланците смятам че е най-оптимална. Тази идея за лампичките вътре става мега яко, са почнаха да ми се въртят идеи и аз да вкарам лампички в заводските кори

    Коментар


      #17
      eacan написа:
      bummer написа:
      Супер е!И аз ще го правя, но първо ще си потърся кори с готови места за говорители... но ако не намеря, ще слагам и аз фланци
      Аз моите кори доста трудно ги намерих а и са ми различен цвят от задните, сега трябва да купувам и задни, та в тоя ред на мисли идеята на колегата с фланците смятам че е най-оптимална. Тази идея за лампичките вътре става мега яко, са почнаха да ми се въртят идеи и аз да вкарам лампички в заводските кори
      Колега не копувай нищо Облепи плата на корите (зада не се боядиса) и ги свали от вратите (малко играчка е) купи си спрей за кожа какъвто цвят ти хареса и ти си човека За лампичките аз имам в дръжката за отваряне на вратата съм дупнал 5 мм и съм боднал по един ярък син диод с резистор 360 ома зада работи спокоино на 12в Бих боднал и в колоните но нямам капаци. А неискам да е мрежа. Искам някво подобие на капак или полукапак ако се сещате. Блаупункт имаха някви такива говорители ... като си фен на лампичките ето малко видео http://www.youtube.com/watch?v=TqMrNp7v8mQ от моето пунто ... http://www.youtube.com/watch?v=rhQgYdDmYqQ Последния не го препоръчвам (момент на умопомрачение) за хора дразнещи се от чалга -> http://www.youtube.com/watch?v=EsP5uGwEyFw ...
      Прикачени файлове
      >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

      Коментар


        #18
        На мен ли ми се струва или на едно от клипчетата синята диодна лента присветква в такт с музиката. Ако е така как си го направил

        Коментар


          #19
          Това много оригинално е станало, само че на първо време трябва да си намеря нови оплътнения, тези които обират влагата при сваляне и вдигане на джамовете, някой ако знае къде може да се намерат да казва, щото сега водата влиза яко във вратата и корите отдолната страна се мократ и са влажни
          Теоритиците си лаят, голфа си върви!

          Коментар


            #20
            Valiosport написа:
            Това много оригинално е станало, само че на първо време трябва да си намеря нови оплътнения, тези които обират влагата при сваляне и вдигане на джамовете, някой ако знае къде може да се намерат да казва, щото сега водата влиза яко във вратата и корите отдолната страна се мократ и са влажни
            При Пунтовците е найлон залепен върху вратата и после кората ... И точно идеята на найлона е тази водата от стъклото да се стича наодолу и отича без да мокри корите и вътрешноста ... Демпване на вратите пак ше помогне
            >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

            Коментар


              #21
              Fiat_Punto11 написа:
              Valiosport написа:
              Това много оригинално е станало, само че на първо време трябва да си намеря нови оплътнения, тези които обират влагата при сваляне и вдигане на джамовете, някой ако знае къде може да се намерат да казва, щото сега водата влиза яко във вратата и корите отдолната страна се мократ и са влажни
              При Пунтовците е найлон залепен върху вратата и после кората ... И точно идеята на найлона е тази водата от стъклото да се стича наодолу и отича без да мокри корите и вътрешноста ... Демпване на вратите пак ше помогне
              То и при мен го има наелона, може да са запушени каналите за оттичане на водата... трябва да си намера водачи за предните стъкла щото се криват като се вдигат нагоре
              Теоритиците си лаят, голфа си върви!

              Коментар

              Working...
              X