Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде са буксите за диагностика на ABS и AirBag? jtd105

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Къде са буксите за диагностика на ABS и AirBag? jtd105

    Колеги, нов съм във форума и не знам със сигурност дали тук е мястото да попитам, но имам въпрос относно диагностиката на фиат мареа 2000 1.9 jtd 105hp. Та значи ходих преди около 3 седмици при един приятел, който има диагностична апаратура и се опитахме да прочетем грешките на компютъра, понеже ми дава грешка на ABS-а и въздушната възглавница. Проблема обаче е, че ние се свързахме към буксата, която е под капака (до двигателя) и съответно разчетохме само грешките на двигателя. В Autodata видях, че има някаква букса под таблото от шофьорския край, която мисля, че е въпросната, която ми трябва за ABS-a, но нещо не я намирам. Ако някой знае къде се намира или по-хубаво има снимков материал, ще бъда много благодарен да ми го сподели. Благодаря предварително!Редактирано заглавие.Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Огледай внимателно капака на мощните бушони до капачката на левия тампон на амортисьора. Горе-долу се пада симетрично на тази, през която сте правили диагностика на мотора. Там трябва да е закачена тази за ABS, на това капаче. За възглавницата - някъде под пластмасите в купето, където си търсил първоначално. Вероятно е увита в ярко-жълт шлаух.

    Коментар


      #3
      Благодаря за редакцията и много благодаря за информацията! Първата ми задача утре е да намеря 2-те букси

      Коментар


        #4
        Буксата за AirBag-a е под жабката.
        00' Bravo 105 JTD

        Коментар


          #5
          Благодаря на всички отзовали се! Намерих буксите и разчетох грешките.

          Коментар


            #6
            dhf написа:
            Благодаря на всички отзовали се! Намерих буксите и разчетох грешките.
            Сподели!
            04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

            Коментар


              #7
              Грешките са много, 7 грешки ми изкара 2 на двг и 5 на АБС-а ако може някой да ми помогне с идеи ще съм благодарен. Записах номерата на грешките, но не и какво означават. В аутодата не ми ги изкарва така, че ще ми трябва да ми кажете какво означават и къде да търся проблемите. Благодаря предварително!

              Коментар


                #8
                грешките са:C1121, C1952, J80023, C1035, C1040

                Коментар

                Working...
                X