Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

mp3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Re: Sony

    BlueStorm написа:
    Точно пък в дизайна Сони са един от най-авангардните производители. Имам чувството ,че не си много наясно. Аз съм със Сони в колата и откакто го имам ( повече от 2 години ) не е прекъснал повече от 10-на пъти.Общо взето подписът ти отдолу, спокойно може да се използва за коментар на твоят пост.
    "Всичко е въпрос на вкус" - както беше казало кучето и се облизало по топките А колкото до капризите към дисковете, това са си факти които съм ги наблюдавал на два дивайса.На мен ми стига
    I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

    Коментар


      #17
      Странно!!! Аз нямам никакви оплаквания, даже и с медии за многократен запис CD/RW.Наистина е въпрос на вкус, но аз освен Pioneer и SONY други не виждам на пазара - лично мнение.
      Fiat Tipo <<149C2>> + momo pack
      Alfa145 16V TC <<AR67601>> RossoCorso
      BlueStorm transforms . . .
      . . . !!!

      Коментар


        #18
        Колеги не се лъжете виждал съм такова Сони отворено абсолютен ментак е. сори за колегата но се е прецакал леко
        HONDA I-VTEC

        Коментар


          #19
          Todor_Gagovski написа:
          сори за колегата но се е прецакал леко
          Ако говориш за мен, то е ясно че съм прецакан А колкото то "авангардния дизайн" на Сони, ето го в действие, на тъмно:Ако не спусна панела при нощно каране, заслепява колкото и идващите насреща коли :D Няколко пъти вече гледам JVC DVD устройства в Технополис, някой да има впечатления от тях?Че са доста по-скъпи от сонито и от още едно прекарване, вече ще боли Не изглежда зле, чете и от USB... Мнения?
          I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

          Коментар


            #20
            вярно е че не изглежда зле и като параметри и като дизайн, но едно си баба знаи едно си баи за тези пари си вземи пионеер да ти е мирна главата
            HONDA I-VTEC

            Коментар


              #21
              благодаря

              И аз мисля че най-добре си е с оригинала от къде да си намеря оригинален касетофон за пунто

              Коментар


                #22
                .

                Истината е една и тя се казва Panasonic
                Прикачени файлове

                Коментар

                Working...
                X