Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Осветлението на таблото намалява

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Само диагностика за изтриване на грешката....
    ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
    ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

    Коментар


      #17
      Ужас! В Сливен има ли къде да ми изчистят грешката? Или в Стара Загора? Какви пари излиза това?Едит: Намерих къде!
      Fiat Palio Weekend 1.2 (73HP) 11.1999

      Коментар


        #18
        Изтриването на грешката няма да ти оправи неработещата подсветка ..... Там ще трябва да се потрудиш отделно....
        ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
        ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

        Коментар


          #19
          Разбира се. Купил съм нови лампички, сложил съм ги. Утре сутринта ще прегледам бушоните и самото табло, за да разбера от къде е проблема. Благодаря за оказаната помощ! После ще пиша какво се е случило.
          Fiat Palio Weekend 1.2 (73HP) 11.1999

          Коментар


            #20
            Колеги пак ударих на камък. Как трябва да изглежда маркировката на пластмасата за бушона на таблото? С какъв символ е означен? Не го виждам при бушоните, да не да е на отделно място? Централната конзола със сменени крушки пак не свети!Едит: Гнездата в които са крушките имат направени като стрелкички сочещи в дадена посока. Има ли значение как ще ги сложа, накъде ще сочат или не? Също така лекото жужене от едната страна на километража продължава.Едит 2: Имаше бушон Services, който би трябвало да е за това, но е здрав. Сложих друг, работата е същата. Само че преди не ми светеше 1-ния габарит отпред. Сега нито един габарит отпред не свети, нито 1ния заден. В момента като пусна само габаритите свети единия заден.
            Fiat Palio Weekend 1.2 (73HP) 11.1999

            Коментар


              #21
              Проблема е решен! Оказа се, че като съм карал с един изгорял габарит се е получил необясним за мен проблем, който е довел до изгарянето на някои от крушките на таблото. Когато съм ги сменял онзи ден не знам какво съм направил, но съм изгорил и другия габарит, говорим за предните до сега. Изгорял е и един от бушоните. След смяна на двата габарита и бушона всичко се оправи. Към колегата, който каза, че Палио-то нямало индикатор/лампа за късите: Има колега... има. Сега единствено километража имам чувството, че малко бавно ми зацепва и стрелката леко вибрира до 30-40 км/ч, но това е сигурно защото не съм го закачил хубаво. Вече всичко по таблото и централната конзола свети! Благодаря на колегите включили се в обсъждането и решаването на проблема! Моля за заключване на темата.
              Fiat Palio Weekend 1.2 (73HP) 11.1999

              Коментар


                #22
                Удобно ли е да снимаш един такъв индикатор за къси светлини, че аз на Бравата нямам и ми е любопитно как изглежда?

                Коментар


                  #23
                  Заповядай колега! Малко е лошо качеството, но това са две зелени светлинки сочещи в различни посоки. Размазаната снимка е от Палио.Едит: Аз продължавам да твърдя, че би трябвало да имаш. Трябва да е около този за дългите... Няма ли начин да се пуснат всички индикатори по таблото както при други марки автомобили? Ако осветиш таблото с ярка светлина би трябвало да видиш самата фигурка. Все пак там е по-прозрачно таблото.
                  Прикачени файлове
                  Fiat Palio Weekend 1.2 (73HP) 11.1999

                  Коментар


                    #24
                    За да не едитвам постоянно и да станат 1000 снимките направо нов пост. Ето къде е. Не мисля, че има фрапиращи разлики в таблата на бензиновите и нафтовите брави. Трябва да имаш.
                    Прикачени файлове
                    Fiat Palio Weekend 1.2 (73HP) 11.1999

                    Коментар


                      #25
                      И само габарит да е включен,свети същия индикатор/габарит и къси са с общ индикатор/.
                      Fiat Marea 1.6 16V ELX 2000г.CNG,Opel Antara 2,2 163kc.
                      ex:Fiat Regata 1714D;ex:Fiat 125P

                      Коментар


                        #26
                        Е аз от както се знам така го наричам. :D Явно просто е недоразумение. Всеки грешно е разбрал другия.
                        Fiat Palio Weekend 1.2 (73HP) 11.1999

                        Коментар

                        Working...
                        X