Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

фиат аржента

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    фиат аржента

    Здравейте и от мен.Аз така като съм нов потребител на вашия форум искам да ви задам единвъпрос.Пък ако може някой да ми помогне ще сам ви много благодарен:Може ли някой да ми каже или покаже на снимкакаква е ЕЛЕКТРИЧЕСКАТА ИНСТАЛАЦИЯна ФИАТ Аржента 2.0см3 инжекция двувалка 8 клапана.
    www.yozoman.web.data.bg

    #2
    Боже кви сте сдухани в тоя форум :P :P :P
    www.yozoman.web.data.bg

    Коментар


      #3
      Коя по-точно имаш в предвид? Защото има такава с инжекция и с карбуратор и са доста различни.Бая трудна тема, тук има всичко за коли след 90-та но преди това...не ли трябвало да съществуват вече.
      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        Re: фиат аржента

        yozo_83 написа:
        Здравейте и от мен.Аз така като съм нов потребител на вашия форум искам да ви задам единвъпрос.Пък ако може някой да ми помогне ще сам ви много благодарен:Може ли някой да ми каже или покаже на снимкакаква е ЕЛЕКТРИЧЕСКАТА ИНСТАЛАЦИЯна ФИАТ Аржента 2.0см3 инжекция двувалка 8 клапана.
        Преди да даваш квалификации - погледни се какво си написал, респ. питал. В твоя стил на въпроса "каква е..." ще ти отговоря, че е "със жици"! А относно снимката на ел. инсталация - е това вече е напълно невъзможно. Виж снимка на схема на ел. инсталация - може!
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар

        Working...
        X