Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Схеми табло

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Схеми табло

    Колеги трябват ми 2 схеми на таблото които неможах да намеря, а това което намерих не съм много сигурен и реших да се допитам преди експериментите - 1-вата за машинките на фаровете, нужна ми е схемата от таблото за да проследя кабелите, а 2-рата за подсветката на километража - пак от бутона до предполагам снопа който влиза в километража. Относно машинките за фаровете - колата никога не е била с ел. фарове, но учудващо за мен под километража имаше изведен кабел за бутончето, в коша на мотора също има 2 за машинките, всичко съм закачил но не баца, ток не идва до машинките (мерих само за 12в). А относно подсветката - предположението ми е крачета 6 и 7 от черната букса на километража, но не съм 100%, мерси предварително.
    Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
    Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

    #2
    Ел. регулиране на фаровете (Браво/а) - РЕШЕНО. Това за фаровете, две теми над твоята.За осветлението не мога да помогна.
    00' Bravo 105 JTD

    Коментар


      #3
      Мерси колега, изпуснал съм много от темите, нямаше ме и не бях влизал мн отдавна, ползвах само търсачката, но с нея никога не съм се оправял тук, мерси пак а за осветлението май намерих колега който да помогне.
      Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
      Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

      Коментар

      Working...
      X