Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

CD с управление от волана

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Евала колега за ентусиазма и търпението. Ако позволиш обаче едно предложение към последното видео.Функциите които се изпълняват със задържането на бутона МОДЕ и +/-, ако може бтона да се смени с бутона МУТЕ. Не знам как е при улисе, но при мареа тези бутони са на една и съща страна на волана и съответно на една конзола и става трудно да не кажа невъзможно едновременното натискане на двата бутона. Поне при мен не иска. Има някакъв ограничител вътре и не позволява да се натиска МОДЕ и +/- едновременно. С пилене може и да стане, но ако може да се изпълни по културно би било страхотно. Мисля ,че няма да е проблем но да не се изказвам неподготвен!Евала още веднъж!!! ПОЗДРАВИ !
    Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
    182A4.000 IAW49F
    LPG - Lovato EasyFast
    ----------------------------
    "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

    Коментар


      #47
      Колега във връзка с фиат мареа.разработката е направена и тъй като схемата е устроена по друг начин и посоченият от теб механичен проблем на бутоните тук освен основните функции отговарящи на всеки бутон, комбинацията тук е реализирана ,за смяната на папките ,както следва MODE+VOL- ili MODE+VOL+ ,а бутона MUTE има две фукции.Еднократно натискане заглушава звука , при дълго натискане сменя показанията на дисплея.Бутона MODE при еднократно натискане сменя радио, СД , УСБ.А при дълго натискане изключва (OFF) системата.

      Коментар


        #48
        excitron написа:
        Колега във връзка с фиат мареа.разработката е направена и тъй като схемата е устроена по друг начин и посоченият от теб механичен проблем на бутоните тук освен основните функции отговарящи на всеки бутон, комбинацията тук е реализирана ,за смяната на папките ,както следва MODE+VOL- ili MODE+VOL+ ,а бутона MUTE има две фукции.Еднократно натискане заглушава звука , при дълго натискане сменя показанията на дисплея.Бутона MODE при еднократно натискане сменя радио, СД , УСБ.А при дълго натискане изключва (OFF) системата.
        Това как е реализирано за мареа съм го пропуснал некъде из по-горните постове. Страхотно, че си взел и това в предвид!!!Много успехи пожелавам!
        Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
        182A4.000 IAW49F
        LPG - Lovato EasyFast
        ----------------------------
        "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

        Коментар


          #49
          Вече пуснах и два адаптора за опел-сони и опел -жвц.Смятам ,че повечето ще ги устрои,защото подлежи на отстъпки адаптора .Повече подробности в бизнес раздела .

          Коментар


            #50
            От бутоните на волана на Ланчиа Зета ще може ли да се упралвява JVC KDG 310 ?
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #51
              Не получавам отговор ,но ще попитам и аз Panasonic CQ RDP003 N.
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                #52
                Има тема КОЛЕГА от СЛИВЕН изработва преходници и адаптери за CD-та и управление от волана. Едвали ще е толкова космическа цената.
                >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                Коментар


                  #53
                  Fiat_Punto11 написа:
                  Има тема КОЛЕГА от СЛИВЕН изработва преходници и адаптери за CD-та и управление от волана. Едвали ще е толкова космическа цената.
                  Погледни дали не съм писал в правилната тема преди да пишеш с главни букви.
                  Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                  Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                  Коментар


                    #54
                    Tornado написа:
                    Fiat_Punto11 написа:
                    Има тема КОЛЕГА от СЛИВЕН изработва преходници и адаптери за CD-та и управление от волана. Едвали ще е толкова космическа цената.
                    Погледни дали не съм писал в правилната тема преди да пишеш с главни букви.
                    Не съм видял ,извинявам се!Модератора да премахне постовете ми.
                    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                    Коментар


                      #55
                      Отново питам като поствам снимка на информация от JVC KDG310 и снимка на управлението от волана на Ланчия Зета.На снимката се вижда конектора за управление от волана който е 4 използвани клеми.1.+12. -23.според мен екранировка на кабела.4.S3 не знам за какво е.От СД имам син проводник със бяла лента който позволява remote or antena /To the remote lead of other equipment or automatic antenna if any (200 mA max.) Въпроса е напрежение 12 волта ли трябва да подам на 1 и 2 а S3 да свържа със синия с бяла лента проводник на JVC ?
                      Прикачени файлове
                      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                      Коментар


                        #56
                        Да поизтупам темата и да благодаря на колегата excitron. Потвърждавам за бутони на Мареа и PIONEER работи безпроблемно.Имам предвид резисторните бутони.Мерси още веднъж!
                        Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
                        182A4.000 IAW49F
                        LPG - Lovato EasyFast
                        ----------------------------
                        "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

                        Коментар


                          #57
                          Мултиволан

                          Радвам се ,че съм успял да бъде полезен колега.За всички вас съм направил разработки на такива модули и приемам вашите предложения за модела според колата и аудио системата като максимално се стремя да разширявам функциите в предвид малкото бутони на волана.

                          Коментар


                            #58
                            Колега а дали може да направиш за Стило да се показва на дисплея на таблото информацията от различно от оригиналното радио.Комуникацията мисля, че е по кан-шина.
                            Fiat Stilo MultiJet 120 PS
                            Multiwagon

                            Коментар


                              #59
                              за дисплея

                              Колега здравей този вариант неможе да стане така лесно тъй като се изисква CD то да има такъв изход за дисплей.

                              Коментар


                                #60
                                Така си мислех и аз ама все пак да питам
                                Fiat Stilo MultiJet 120 PS
                                Multiwagon

                                Коментар

                                Working...
                                X