Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Не заработи електрониката както очаквах-Bravo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Не заработи електрониката както очаквах-Bravo

    Натъкнах се на голям проблем.. Присадих най на края инсталацията в купето от 1.6 на 1.4. Целта беше заради екстрите-клима, ел. стъкла и някакви други дреболии. Всичко ОК.. но до сега- пробвах я преди да я до сглобя и установих че вентилатора на парното върти постоянно като закача акумулатора, мигачите не светят, фаровете(габаритите си светват нормално), задната чистачка не работи ( смених и задния капак, тъй че може да си е дефектно моторчето. Ще пробвам с другото от стария капак).. Някой да даде някакви идеи какво може да направя. Свалих и инсталацията от пред. За днес оставам нещата така. Утре ще продължа, но първо да видя вашите мнения.
    Fiat Bravo '96 1.4 12v- 2.0 20V
    Във всеки звяр се крие капка милост. Във мен я няма - значи звяр не съм

    #2
    Май се справям с инсталацията.. но имам едно питане тъй като аз не мога да разгадая едно кабелче. От инсталацията за климата тръгва едно розово-бяло кабелче, което отива в единия едната букса която се включва в километража. Та, някой знае ли това кабелче за какво служи? Не можах в менюала да го намеряП.П. Разгадан: кабела за външната температура
    Fiat Bravo '96 1.4 12v- 2.0 20V
    Във всеки звяр се крие капка милост. Във мен я няма - значи звяр не съм

    Коментар


      #3
      Благодаря за помощта.. нямаше за нищо.. Очаквах че все някой електрик ще се включи с помощта си Да питам на Браво 1.6 от дясно се спуска един кафяв кабел в снопа, тръгващ в буксата под номер 11. Та тоя кабел върви и отива отпред под фара някъде. Нямам спомен в какво е бил включен кабела. Буксата е много по особена от другите. Прилагам и снимка на кабела и буксата. От нея също излиза черно кабелче с жълта букса и него не го знам каква роля играе.. маса ли е!? Ако е маса защо не е в снопа с масите директно?Хелп ми .. Оги.. Ключар у вас са ми надеждите
      Fiat Bravo '96 1.4 12v- 2.0 20V
      Във всеки звяр се крие капка милост. Във мен я няма - значи звяр не съм

      Коментар


        #4
        б

        тези двете букси на снимката се вкючват в компресора на климатика
        тел.0897943620

        Коментар

        Working...
        X