Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с дългите светлини на фиат брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с дългите светлини на фиат брава

    Здравейте, колеги !Проблемът ми се изразява в това, че когато карам на къси светлини и бутна лостчето напред за да включа дългите , всичко изгасва, дори и късите. Когато дръпна лостчето към мен (функцията за сигнализация) дългите си светват и няма никакъв проблем. Имам някакви предположения за проблема, но искам да чуя и вашето мнение.Благодаря предварително

    #2
    Изглежда това е доста често срещан проблем, и при мен го имаше. Сваляш конзолата с лостовете, почистваш я вътре с контактен спрей и проблема е решен поне за година
    НЕ Е ВАЖНО КАКВА Е КОЛАТА, А КОЛКО Е ПРАЗНА ГЛАВАТА!!!

    Коментар


      #3
      Мерси много колега ! Ще го пробвам това, дано помогне Явно с времето доста се зацапват контактните повърхности, а и все пак не са първа младост бравичките

      Коментар


        #4
        Погледни тук http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=65951&start=15 вече е писано по въпроса има и търсчка.
        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

        Коментар


          #5
          като го свалиш и разглобиш с фина шкурка почисти контактните повърхности.

          Коментар


            #6
            Мерси много! При първа възможност ще се опитам да ги оправя и ще ви споделя по кой начин е станало

            Коментар


              #7
              Ще може ли да ми обясните как да сваля превключвателите и да изчистя контактните повърхности ? Кормилото сваля ли се ? Че нещо запецнах.. мерси предварително

              Коментар

              Working...
              X