Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с табло

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с табло

    ugasna mi tabloto na tipoto molq pomognete ne znam s kolko karam mamka muКолега във форума се пише на КИРИЛИЦА. Fire 999

    #2
    табло

    провери бушончетата и след това виж за кабелите от долу, извади таблото прегледай връзките,провери дали идва захранване на буксите и др.
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #3
      ре

      Дигиталните табла на Типо(Темпра) се славят със студените си спойки.Ако не помогне това което ти написа kluchar ,сваляш таблото ,припояваш всичко и си в играта. :D Огледай около едно транзисторче с радиатор(то е за подсветката ти).
      Fiat Bravo 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        мога ли да проверя всички индикатори на таблото? страхувам се че имам повече от една изгорели лампички. вече не ми свети зеления индикатор който показва че съм светнал фаровете, инжекцията, маслото и акумулатора светят

        Коментар


          #5
          Можеш,ама с каква кола си,защото колегата Sko писа,че боба е свършил
          Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

          Коментар


            #6
            как да светне всичко?

            за FIAT TEMPRA с дигитално табло говоря

            Коментар


              #7
              за сега не ми свети само светлината, че съм включил фаровете. другите няма начин да ги проверя. може и да са си наред но да нямам проблеми и за това да не светят

              Коментар


                #8
                Re: ре

                gmg_service написа:
                Дигиталните табла на Типо(Темпра) се славят със студените си спойки.
                Пич, ти знаеш ли на кой са производство тези табла!!! Не говори небивалици...
                Fiat Tipo <<149C2>> + momo pack
                Alfa145 16V TC <<AR67601>> RossoCorso
                BlueStorm transforms . . .
                . . . !!!

                Коментар


                  #9
                  dessoboy написа:
                  мога ли да проверя всички индикатори на таблото? страхувам се че имам повече от една изгорели лампички. вече не ми свети зеления индикатор който показва че съм светнал фаровете, инжекцията, маслото и акумулатора светят
                  Отляво на таблото имаш 4 бутона-за осв.на таблото,нулиране на клм.халогени и дневен километраж.Натискаш 2 от тях-или бяха 2-те горни,или 2-те десни и таблото ти светва цялото.Тогава ще видиш какво е за смяна.При този тест обаче не светят контролните лампи за масло,зареждане и т.н.За тях трябва да сваляш таблото.Успех.
                  Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

                  Коментар


                    #10
                    Пич, ти знаеш ли на кой са производство тези табла!!! Не говори небивалици...
                    Имам две в наличност.Пълни със студени спойки.Бях ги купил когато имах проблеми с моето Типо.С поялника се реши проблема.
                    Fiat Bravo 1.9 JTD

                    Коментар

                    Working...
                    X