Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

странен бутон

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    странен бутон

    колеги имам питане става въпрос за Фиат Браво 1.6 16в. 103 коня колата е 99г.та въпроса е на шоферската врата в долния край към педалите на прага дето се хваща с рапидка има една издатина на самата пластмаса и зад нея има нещо като бутон като го натискам и цъка нещо ама за какво е ?нямам си и на идея при запалена кола го натисках само на контакт го натисках и нищо а колата си е стокова не е правено нищо по нея поне аз си мисля че е бутон от горе е с гумичка някой да каже ако е срещал такова нещо благодаря за отговоритеда бутон е е сега развъртях рапидката и има букса с кабели поне видях 2бр. син и черен дебелички са 2,5м2 или 2м2 ама за какво е този бутон един господ знае а си е фабрично 100% щото на самата пластмаса дето на прага си има място за него
    като му дам газ надига муцуната и почва да души за бензиностанция

    #2
    Това е инерционен бутон.Спира притока на гориво при удар.
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

    Коментар


      #3
      а като се натиска действа ли или не че май не действа :Д:Д:Д
      като му дам газ надига муцуната и почва да души за бензиностанция

      Коментар


        #4
        zelenilkata написа:
        а като се натиска действа ли или не че май не действа :Д:Д:Д
        Спира притока на гориво при удар. казал ти го е вече колегата преди. Така и да си го натискаш нищо не се получава.
        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

        Коментар


          #5
          Бутонът НЕ спира горивото, а прекъсва минуса/масата към бензиновата помпа (БП) при удар. И вече БП спира притока. Това е с цел безопасност. При удар бутонът изкача нагоре. За да се възстанови веригата, се натиска надолу. Мисля, че така е по-разбрано за всички.
          Stop giving directions, just say "Follow me."
          Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
          Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

          Коментар


            #6
            мерси за отговорите колеги
            като му дам газ надига муцуната и почва да души за бензиностанция

            Коментар

            Working...
            X