Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

подмяна машинките на фаровете (Стило)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    подмяна машинките на фаровете (Стило)

    Не ми работят машинките на фаровете и ми се ще да ги оправя ... Нови обаче са по 240лв/бройката от АИ, та ще търся нещо на старо. И в тоя ред на мисли - някой да знае дали има машинки от други модели Фиат или от други марки коли, които да пасват на Стило, за да знам какво точно да гледам по моргите?

    #2
    Сигурен ли си че не работят? И двете? Виж някой бушон да не е изгорял, или нещо друго по електрониката. Съмнява ме и двете да изгорят. Или може просто да не са закачени.
    00' Bravo 105 JTD

    Коментар


      #3
      За тези машинки тук има бая писано, използвай гугъл търсачката. И двете си горят, проблеми няма, стига да пропускат уплътненията на фаровете.Тук има списък:http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=70672
      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        GTipo написа:
        За тези машинки тук има бая писано, използвай гугъл търсачката. И двете си горят, проблеми няма, стига да пропускат уплътненията на фаровете.Тук има списък:http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=70672
        Извинявам се за дублираната тема ... Благодаря на GTipo! Иначе при мен май и с механичното регулиране има някакъв проблем, защото все по-често се налага да ходя на реглаж - разместват се от всяко по-силно друсване по дупките ... Не знам дали с подмяна на машинките ще се реши и този проблем де, но ако наистина успея да си намеря за 20-30лв работещи - ще споделя резултата.

        Коментар


          #5
          Самите машинки са захванати за рефлекторите с една глава, която влиза в пластмасова дупка. Като при шарнирите. Възможно е твоите просто да са се извадили.Провери преди да купуваш машинки. Ако не държиш да работи тази функция, може просто да си застопориш изгорелите машинки в 1 положение.
          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

          Коментар


            #6
            Днеска си купих чисто нови от Автохит за 30лв./бр., иначе оригинални Бош по 76лв./бр. плюс около 30лв. за доставка от склада им в Германия.
            Opel Astra J B14NET LPG / Daihatsu Terios
            Chevrolet Aveo

            Коментар

            Working...
            X