Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

свързване на CD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    свързване на CD

    Здравейте онзи ден ми разбиха колата и изтръгнаха заедно със CDто цялата букса та сега си взех нов касетофон но къде да отида да ми го свържат ако може да ме насочите отидох на едно място но ми обявиха 20 лева за свързване на 8 жички и ми се строи малко преувеличено. В София без значение къде точно, но да е проверен майстора. Мерси оредварително.
    BMW E46 coupe
    Fiat Punto 1.1 LPG - ex

    #2
    по-евтино няма да намериш освен някой познат или самият ти не си го свържеш в което няма нищо трудно а и жиците са най-малко 11Успех
    Bravo 1.9d 97г

    Коментар


      #3
      Следващият ти безсмислен пост ще е комбиниран с официално предупреждение.Модератор.
      >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

      Коментар


        #4
        Ако касетофона е нов можеш да поискаш монтаж от магазина, ако предлагат естествено. Иначе потърси схема в Нета и си го вържи сам няма нищо сложно, или пък се появи на някоя от срещите на форума се ще се намери някой да удари едно рамо.
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          То ако е нов касетофона, принципно се изисква монтаж в оторизиран сервиз за да се завери гаранцията, това за маркови машини все пак .
          Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
          Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

          Коментар


            #6
            Каква ти е колата? Напиши точно каква ти е колата, мога да си сваля радиото и да ти кажа по цветове кои кабели за какво са, в смисъл по комбинации да ти кажа 4 двойки кабели че са за тонколони, после ти трябва + и - . Касетофона ти с какава букса е и въобще има ли такава. като ти разбиха колата отскубнаха ли ти буксата, кабелите скъсани ли са? принципно с повече търпение и без схема ще се оправиш, но трябва малко по подробно да обесня как.
            Play Golf ,but not drive golf!!!
            Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
            C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

            Коментар


              #7
              Оправих се колеги с помощ от съфорумник благодаря ви все пак за отговорите
              BMW E46 coupe
              Fiat Punto 1.1 LPG - ex

              Коментар


                #8
                Fiat_Punto11 написа:
                Следващият ти безсмислен пост ще е комбиниран с официално предупреждение.Модератор.
                Поста ми не е безмеслиен , CD-то бе вързано , дадах едно рамо по телефона ... После видях ,че е писал тема , и просто нямаше какво да пиша повече ...
                >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                Коментар


                  #9
                  ОК, съгласен съм, ама драсни поне, че проблемът е решен и темата и приключила, какви са тея картинки? На мен ми изглежда като спам, откъде да знам, че има развитие... Напишете как решихте проблема, не само по телефона, може да послужи утре на някой, нали за това е форумът

                  Коментар


                    #10
                    ogi28b написа:
                    ОК, съгласен съм, ама драсни поне, че проблемът е решен и темата и приключила, какви са тея картинки? На мен ми изглежда като спам, откъде да знам, че има развитие... Напишете как решихте проблема, не само по телефона, може да послужи утре на някой, нали за това е форумът
                    Оги, ще гадаеш, трябва да го можеш, пише го в модераторската ти характеристика Вярно, младежи казвайте какво сте направили, не само че е по полезно за следващите който ще търсят информация/това в случай че ползват търсачката/ ами и при евентуални грешки може някой да я хване и да предпазим греди.
                    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                    Коментар


                      #11
                      Ок де ще пусна опътване за SONY като имам време ... Но то май е пускано вече ако не се лъжа ... Пък ако има закъсал съфорумец с радост помагам има ми skype , няма да е нито първия , нито последния ...
                      >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                      Коментар

                      Working...
                      X