Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Усилвател- оригинално касетофонче?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Усилвател- оригинално касетофонче?

    Понеже след покупката на Бравото не останаха пари за читаво CD искам да попитам мога ли да свържа усилвател на оригинално касетофонче?
    ♠ Никой победител не вярва в късмета. ♠

    #2
    Зависи от модела на касетофона, поне уточни с кой точно си...
    Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

    Коментар


      #3
      batproho написа:
      Зависи от модела на касетофона, поне уточни с кой точно си...
      Понеже мн не разбирам ми кажи къде да погледна за да кажа или ако снимка на касетофона върши работа да постна
      ♠ Никой победител не вярва в късмета. ♠

      Коментар


        #4
        Принципно върху металната част има етикет, но трябва да се вади касетофона, та за това и снимка ще свърши работа .
        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

        Коментар


          #5
          така и аз да изкажа моето мнение и аз съм с оригиналния касетофон АД185Н и съм с усилвател и баскаса свързани към него и мога да кажа че звука е много задоволителен и според мене става да се направи на всички касетофони просто ти трябва кросоувър мисля че така се казваше това ти трябва http://www.thunder.bg/product_info.php?products_id=434

          Коментар


            #6
            http://www.fiatbravo.hu/leirasok/view.php?id=60 Различните видове касетофони със снимки.
            Marea Weekend HLX Jtd 110

            oO(_)____////____(_)Oo

            Коментар


              #7
              Трябва ти единствено усилвател с вход /високо ниво-сигнал от тонколони/.

              Коментар


                #8
                batproho написа:
                Принципно върху металната част има етикет, но трябва да се вади касетофона, та за това и снимка ще свърши работа .
                Така като гледам на снимките от линка които го даде колегата мойто касетофонче е Грундиг АД 182 H. Но като цяло разбрах как да стане и най важното че става :Д Благодаря колеги, ако имам затруднения пак ще питам така че евентуално до скоро Рес5ект
                ♠ Никой победител не вярва в късмета. ♠

                Коментар

                Working...
                X