Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Температурата на Fiat Punto_S 1.1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Температурата на Fiat Punto_S 1.1

    Здравейте колеги, един комшия все като ме срещне и ме пита, дали си проверявам температурата, но нямам лампичка. Вчера си взех колата и се чудех, дали може да се проверява по някакъв начин?

    #2
    Re: Температурата на Fiat Punto_S 1.1

    Alexcho написа:
    Здравейте колеги, един комшия все като ме срещне и ме пита, дали си проверявам температурата, но нямам лампичка. Вчера си взех колата и се чудех, дали може да се проверява по някакъв начин?
    може с нов Датчик завит на блока и някаф уред за мерене на темепература , примерно от лада или ново табло за 20 лева без значение от каква кола Пунто стига да е бенз и да не е GT , малко мерак и от 2те табла става едно оборудвано със всички уреди , но пак си трябва нов датчик на блока за мерене натемепературата ... Ако ти се занимава потарсиме на skype ... Дори и оборотомер си пуснах... Табло взех за 20 лева от ELX модел там километража е електронен не е с жило като при S , но с става като си прехвърлиш твоя километраж с жилото Платките от зад са еднакви иначе за останалите уреди ... http://vbox7.com/play:a3017274e0
    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

    Коментар

    Working...
    X