Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Sub woofer-а спря да свири ?!?!?!?!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Sub woofer-а спря да свири ?!?!?!?!

    Здравейте. Имам проблем със заводския буфер в колата. Става въпрос за Стило абарт 2002г. Колата е с навигация. До последно висчко си работеше и .... преди се качвам в колата, пускам музиката... буфера не свири На самия буфер има бушон (той е здрав), има и една букса със сноп кабели които идват от навигацията (предполагам) и когато я извадя от буфера спира музиката в цялата кола... Някаквва идея... има ли друг бушон... на самата навигация например ???

    #2
    Колега провери ли да не е нещо от настройките на навигацията да е изключен от някоя опция буфера?Отвори самия буфер и му подай отделно някакво ниско напрейение (5,9 волта)съвсем леко докачи към клемите за да провериш дали работи самия говорител.Възможно е от хода на мембраната някой мустак да се е разпоил,на мен също веднъж ми се случи това нещо,само че с система за домашно кино не работеше и като го отворих видях,че единия мустак е разпоен,припоих го на ново и сега е добре! Но това са вариантите за които се сещам аз.

    Коментар


      #3
      Re: Sub woofer-а спря да свири ?!?!?!?!

      drebenj написа:
      Здравейте. Имам проблем със заводския буфер в колата. Става въпрос за Стило абарт 2002г. Колата е с навигация. До последно висчко си работеше и .... преди се качвам в колата, пускам музиката... буфера не свири На самия буфер има бушон (той е здрав), има и една букса със сноп кабели които идват от навигацията (предполагам) и когато я извадя от буфера спира музиката в цялата кола... Някаквва идея... има ли друг бушон... на самата навигация например ???
      да не да се е откачила някоя жичка от някъде при мен така спря да ми свири всичко от лявата страна и се оказа че се е разкачил единия кабел,и провери както ти казва колегата дали буфера работи

      Коментар

      Working...
      X