Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Стило проблем с датчикци

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Стило проблем с датчикци

    Здравейте, преди време бях пускал една тема за за датчика на стилото който отговаря за спирането на прозорците при автоматично вдигане, при подаване на ръка! Напръсках клемите които влизат в от купето и вратата, проблема се успокои и много рядко да даде грешка! Но от две седмици при всяко палене се появява таи грешка, лошото е че е с звуков сигнал и наистина дразни. Изписва Antispich failure. Някой знае ли къде се намира този датчик и колко струва? И от два дни се появяват още две грешки Lamp brake и още една която е за нивото на маслото пише че е препълнено или ниско , а всъщност нивото на маслото не мърда(нито харчи масло нито съм долял) Трябва ли да го сменям и този датчик и къде се намира? Тези датчици са ужасни май трябва да се сменят всичките за да не дава проблеми!
    Stilo 1.9jtd
    Bravo 1.9TD

    #2
    За първия датчик - мисля че е едно досга голямо нещо, щото при мен се появи същата грешка като го изключвах. От дрега страна погледнах, и тез моторчетата за стъкла на бош си имат тая щуротия вградена. Според мен - контактите на моторчето са проблема, вземи ги изчисти като хората. За лампата, обикновено е лош контакт някъде. Би трябвало да ти пише и точно къде.Датчика за маслото не мога да ти кажа къде е, мога само да кажа че е евтин, и че проблема не е в него, а в кабела към него.Аз си оправих този проблем като пръсках всички контакти, особено тези под акумулатора с контактен спрей.Не знам точно заради кой се оправи.
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      Имаш в предвид да напръскам с контактен спрей, там където са копчетата ли или да сваля кората?
      Stilo 1.9jtd
      Bravo 1.9TD

      Коментар

      Working...
      X