Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фар на Стило работи когато си иска

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Наистина е по-лесно да се каже от колкото да се направи Колко ми липсват фаровете на Мареата в момента... Ще опитам с контактния спрей, защото като че ли ефекта на WD-40 e кратковременен

    Коментар


      #17
      SoniX написа:
      Наистина е по-лесно да се каже от колкото да се направи Колко ми липсват фаровете на Мареата в момента... Ще опитам с контактния спрей, защото като че ли ефекта на WD-40 e кратковременен
      знам за това и така ти казах ако имаш нужда от помощ свиркайиначе фаровете ти се свалят след като се свали Бронята което не е лесна операция
      Шофирай разумно, на пътя не си сам.
      Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
      Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
      Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

      Коментар


        #18
        Баластите били под фара на повечето коли с оригинален ксенон.
        Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

        Коментар


          #19
          Още не съм го пръснал с контактен спрей(ще стане скоро, просто се занимавам с други неща като е хубаво времето), но открих интересна зависимост - Ако успея да светна и 2-те светлини и загася колата преди да изключа светлините, когато пак запаля колата и съответно светлините, те си светват нормално. Сега са постоянно включени да видим дали ще спре да свети

          Коментар


            #20
            Колеги, пръсках ги и с контактен спрей, какво ли не и пак си се пуска когато си иска, може да е от баласта проблема, но при положение, че от максимум 5-ия път светва, а в повечето случаи си свети нормално, няма повече да му робувам

            Коментар

            Working...
            X