Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проверен сайта за ламбда сонда , ТПС и др.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проверен сайта за ламбда сонда , ТПС и др.

    Здравейте колеги , отдавна не бях писал след многото чудене дали да се взима нова кола или да си карам доброто старо Типо , реших второто.Така и така си го карам я да взема да му постегна някои неща които вече бяха тръгнали .Няма да разказвам дру само да кажа че след като трябваше да сменя ТПС, Ламбда и стъпково моторче реших да проверя дали не може от нета да се вземат нови.Ето го и сайта за тези чаркалаци , като мога да кажа че са проверени вече и според мен читави.http://www.autosensorberlin.com/inde...enИдеята ми е който иска да си вземе тези неща нови да провери тук, тъй като имам опит (горчив) с нови части от БГ на много солени цени .За трапецовидния ТПС за типо мога да кажа перфектен е вече една година няма ядове излезе на цена 70 лева с доставката(изпански или китайски от българия нов преди три години го бях взек изкара 6 месеца и графитните писти се бяха изронили).За ламбдата ше кажа по-късно тъй като сега я сложих(не е универсална)
    Fiat Bravo 1.9 M-Jet 16v sport 2007
    Fiat Tipo 1.6ie 159A3.046 OHC

    #2
    Няма нищо за дизелови ДВГ. Освен ламбда и ТПС за бензинки, друго продават ли тези ?
    Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

    Коментар


      #3
      Мисля че името на сайта говори недвусмислено че са датчици , но си прав колега за питането - ТПС-и , Ламбда сонди и Стъпкови мотрчета или регулатори на празния ход.Карам бензиноа кола не мога да кажа мнениеи и да се изкажа по въпроса за дизелите съжалявам за което .Ако Администраторите смятат да преместят темата в раздел бензинки Поздрави на всички.
      Fiat Bravo 1.9 M-Jet 16v sport 2007
      Fiat Tipo 1.6ie 159A3.046 OHC

      Коментар


        #4
        Е да де, но и на дизеловите има датчици :D Няма проблем че е тук темата, исках да знам на мен може ли да ми е полезен този сайт. Успех !
        Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

        Коментар


          #5
          цените са доста добри. в пъти по-ниски от ’оригиналните’ по нашите магазини

          Коментар


            #6
            Надявам се да намеря някой сайт и за дизелките , веднага ще го публикувам тука.Да ценичките са уникално ниски и мога да кажа че не са за сметка на качеството. Ламбдата и стъпковото моторче са на Типока и работят доста добре по преценка спрямо старире разбира се които също са купувани нови но от БГ.Ето още едно сайтче което може да се ползва за сверка на номерата на различните части които ни трябват по колите както и бързо намиране на техните аналози от различните производители на резервни части http://car-cas.ru/catalogue/
            Fiat Bravo 1.9 M-Jet 16v sport 2007
            Fiat Tipo 1.6ie 159A3.046 OHC

            Коментар

            Working...
            X