Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Visa UniScan

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Да, чувал съм.. лошото е че програмата поддържа няколко чипсета, а самата поддръжка е прекъсната пред доста време (години), така, че няма никаква гаранция, че ще тръгне (не ти пречи да пробваш).За втория вариант, до колко съм чел отзивите май само се говори, но никой не е успял да го подкара, до колкото разбрах имало проблеми със тайминга, т.е. виртуалната машина не работи съвсем в реално време. Второ, дори и да имаш много бърз компютър, който да се справи добре с емулацията, със сигурност ще ти трябва USB COM порт, с драйвер, който да е написан кадърно! Проблема, е че евтините решения поддържат някакво бледо копие на RS232, не емулират прекъсванията(IRQ), не позволяват достъп до регистрите (т.е. и портовете не се емулират), а някой дори нямат всички необходими сигнали (отново не са емулирани през USB).Преди няколко месеца си бях взел един такъв USB to COM порт и горкия не можа дори да подкара един програматор под Windows, камо ли през виртуална машина...
    FIAT Marea 1.9 JTD HLX

    Коментар


      Re: Работа на Unisca-Visa-Euroscan с лаптоп

      stephan написа:
      Срещал съм информация че за под ДОС единствената PCMCIA карта която със сигурност е подходяща това е Argosy. В България не можах да я открия иначе нейната цена е около 120$. Но така също съм чувал че става с инсталиране под ХР на виртуаллно ПС и тогава на втория ПК инсталиран ДОС и вече се работи с преходник на УСБ към сериен порт. Като трябва и да се инсталира програма за забавяне скороста на процесора, от типа на Мосло.
      Дали ще може PCMCIA карта да работи под дос на виртуално ПС. Дали драйверите, които са инсталирани под WINDOWS XP се запазват и работят във виртуалното ПС.
      Tempra 1.8 i.e. SX SW 1995 г.
      двигател 836А5.000 MPI-WEBER- MARELLI IAW 8F

      Коментар


        Инсталирах си виртуална машина по ДОС, при което се появиха два физически серийни порта сом1 и сом2. Тъй като имам два usb входа и PCMCIA карта, как да разбера кое е припознало към серийни портове.
        Tempra 1.8 i.e. SX SW 1995 г.
        двигател 836А5.000 MPI-WEBER- MARELLI IAW 8F

        Коментар


          в България откъде може да се намери кои са разпространителите на какви цени и по точно да каже какво диагностира тази програма да ми я опишете с неколко думи благодаря

          Коментар


            Здравейте,Някой по-назад във форума беше написал че продава адаптера за Виза за около 100-150 лева, в един сайт го видях за 380 кинта. Та искам да купя адаптера добре сглобен и работещ на по-ниската цена, ако не е много нахално от моя страна. Ако някой може да ме свърже с човек който продава ще има и

            Коментар


              stambo98 написа:
              Здравейте,Някой по-назад във форума беше написал че продава адаптера за Виза за около 100-150 лева, в един сайт го видях за 380 кинта. Та искам да купя адаптера добре сглобен и работещ на по-ниската цена, ако не е много нахално от моя страна. Ако някой може да ме свърже с човек който продава ще има и
              аз продавам - пиши едно ЛС

              Коментар


                това нещо откъде мога да си го купя

                Коментар


                  продавам visa+K-L+tachopro това всичко е в едно ,visa-ta е с PIC не е c емулация нa atmel .плюс много софтуер за к-линията

                  Коментар


                    amm написа:
                    продавам visa+K-L+tachopro това всичко е в едно ,visa-ta е с PIC не е c емулация нa atmel .плюс много софтуер за к-линията
                    Цена????
                    Fiat Bravo 1.9 JTD

                    Коментар


                      за повече инфо на ЛС

                      Коментар


                        А може ли да поясниш, каква точно е разликата между схема с PIC и с ATMEL. Защото аз имам с ATMEL и каквото съм тествал работи безупречно, та затова ми стана интересно.
                        LANCIA Dedra 1.6 835A1.000

                        Коментар


                          НЯКОЙ ОТ РУСЕ ИМА ЛИ ГО ТОВА ВСИЧКО РАБОТЕЩО. Искам да включим моята кола (двиг. 836А5), че ме нерви нещо вече две години, а не ми се чака по сервизи или със записвания, пък и искам, ако чупя нещо по колата аз да съм виновен не друг да ми го счупи (сервизи). В момента грешката/ките трябва отново да са в паметта, не вярвам да се изтриват сами. Плащам, черпя к’вото предпочитате.

                          Коментар


                            Много нещо се изписа в тази тема и в крайна сметка има ли някой с работеща Виза Унискан.
                            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                            Коментар


                              Tornado написа:
                              Много нещо се изписа в тази тема и в крайна сметка има ли някой с работеща Виза Унискан.
                              аз имам.

                              Коментар


                                виза

                                ако на някой му трябва имам зглобени платки с кабели
                                КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                                Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                                http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                                Коментар

                                Working...
                                X