Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Крушката на фаровете изгаря постоянно /Stilo/

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Крушката на фаровете изгаря постоянно /Stilo/

    Здравейте. Крушката на късите в ляво изгаря за 3-ти път за около 45 дни. Предполагам, че ще ми кажете да гледам кабелите как са, но не знам кои кабели и къде се намират. Фасонката е здрава. Бях чел, че на Стило изгаряли бързо, ама това не е нормално. Моля за съвет.

    #2
    Сложи ксенон и ще забравиш тоз проблем
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Опитай да махнеш конектора на крушкта и да премериш с мултицет , запиши данните някаде и пробвай на другия фар същата процедура и гледай дали има разлики на изгарящия фар.

      Коментар


        #4
        Re: Крушата на фаровете изгаря постоянно /Stilo/

        fiat_stilo213 написа:
        Здравейте. Крушката на късите в ляво изгаря за 3-ти път за около 45 дни. Предполагам, че ще ми кажете да гледам кабелите как са, но не знам кои кабели и къде се намират. Фасонката е здрава. Бях чел, че на Стило изгаряли бързо, ама това не е нормално. Моля за съвет.
        За да изгори бързо една крушка има няколко причини.1. Крушка менте2. Напрежение върху крушката над 13.6V - рязко и скъсавя живота. Добива на светлина е завишен спрямо предвиденият.3. Напрежение върху крушката между 11 - 11.5V - тук горе долу не тръгва халогенния процес и нещата се прецакват. Добива на светлина е доста намален.4. Много възможно от неизправен алтернатор или хлабави връзки към акумулатора. Обикновено десният фар е с по-дълги жици и това го спасява в някои ситуации.
        Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

        Коментар


          #5
          5. Stilo колкото и смешно/странно да звучи !
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #6
            А при мен издържат по около 6 месеца, и изгарят, и така откакто е купена, пробвал сум с крушки от по 6лв., пробвал сум и с крушки от по 20 лв., пак толкова издържат.
            Fiat Stilo 1.9 JTD 115 hp 2004 год. март

            Коментар


              #7
              Колеги, я кажете дебели ли са кабелите дето отиват във фаровете?
              Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

              Коментар


                #8
                аз пък дясната след 1 година откакто съм я купил, а лявата къса светлина на 2рата година, и колата съм я купил с тези крушки, тоест и преди това са светели известен период от време!!

                Коментар


                  #9
                  Колеги, я кажете дебели ли са кабелите дето отиват във фаровете?
                  Ами, не неса изобщо дебели
                  Fiat Stilo 1.9 JTD 115 hp 2004 год. март

                  Коментар


                    #10
                    Крушки с повече W ? Няма ли да решат проблема ?
                    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                    Коментар


                      #11
                      Измери ако можеш напреженията.
                      Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                      Коментар


                        #12
                        След 10-11 дни каране на дълги + за мъгла, отидох да си купя, крушката за късите светлини. В момента в който отворих капака на двигателя, отидох да включа на контакт и да дам къси, за да видя точно къде се намираше тази крушка и в този момент, какво да гледам крушката работи, нищо ще ми потрябва и тая дет я купих.П.С. Пепелникът има ли лампа, за да свети.

                        Коментар


                          #13
                          Има.
                          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                          Коментар


                            #14
                            крушката на стилото H7 ли е на късите?

                            Коментар


                              #15
                              Да Н7 е.

                              Коментар

                              Working...
                              X