Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Airbag проблем

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Airbag проблем

    От няколко дена имам проблем с Airbag.Fiat Brava, 2000 г.Преди няколко дена, без накаква обяснима причина, при сядане в колата на жена ми, светна индикацията на таблото.Грешката е overload на пасажерското място. Изчистихме я, но днес отново светна. Жена ми в никакъв слуай не е с наднормено тегло, но се е случвало на него място да сядат и слонове. Явно нещо се е прекъснали или започва да се повережда.Утре ще изчистя грешката отново, но моля за съвет какво мога да направя за в бъдеще. Не съм наясно с принципа на действие и устройството на "кантара" вграден в седалката.Подменя ли се и има ли някакви особености.Колата е с четири еърбега, два на таблото и два странични в колонките.Благодаря предварително..:: EDIT ::.Кантара се наричал Occupant Classification Sensor [OCS] и бил в две модификации, за кожена и текстилна тапицерия. Това според британския Fiat Forum.Та ... как се стига до него, за да мога да видя part номера му и да търся нещо работещо коректно от моргите.
    .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
    www.cyxap.com

    #2
    \OfftopicНикаква представа нямам, но ми е много приятно да прочета нещо, написано от теб във форума, след такава дълга пауза!

    Коментар

    Working...
    X