Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

музика за улисе

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    музика за улисе

    колеги ако някои може да помогне имам 2 цдта едното е сони др пионеер но сам готов ако требе да зимам третокак да го вържа към воланаоргиналното е филипс но е касета и бачка ама проблема е как да вържа цдказаха ми че ми требе некакав адаптор за фиат но не намирамПОМОЩ

    #2
    На теб ти трябва помощ и за нормално грамотно писане .Ако ти отговоря на въпроса така както ти си го задал ще ти трябват години за да разгадаеш написаното .Не ти отговарям защото нищо не разбрах .
    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

    Коментар


      #3
      Корегирай въпроса, неясен е и може да получиш отгвори, които да не ти свършат работа

      Коментар


        #4
        То е ясно като бял , човека има мулти волан иска да се кефи от него Но май само заводско филипс има опция да работи с него , едвали адаптер ще ти помогне ... Blaupunkt имаха няква съвместимост ... Вкарваш са в голям филм ... Купи си един качествен ТРАНМИТЕР и си слушаи мп3ки ...
        >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

        Коментар

        Working...
        X