Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Негаснеща лампа за водата на таблото Пунто ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Негаснеща лампа за водата на таблото Пунто ?

    Здравейте,днес като запалих колата всичко бе нормално стандартно лампата за водата в долната дясна част на таблото светка след като запали и изгасва..но след като спрях после при тръгване лампата не угасна..Проверих веднага водата..всичко бе нормално нали добавих около 50мл още антифриз но лампата не угасна...някакви идеи, дали е датчик и къде се намира той?Благодаря !
    Fiat Punto 1.7TD 1997/10/

    #2
    Това не е ли лампата за нивото на течността за чистачки?
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      Ами да ти кажа немисля..защото наскоро ми бе свършила и нищо неми светише, пък и си имам течност.
      Fiat Punto 1.7TD 1997/10/

      Коментар


        #4
        Случайно да имаш датчик на горивния филтър?На някои коли това показва наличие на вода в гор. филтър.
        Fiat Marea 1.6 16V ELX 2000г.CNG,Opel Antara 2,2 163kc.
        ex:Fiat Regata 1714D;ex:Fiat 125P

        Коментар


          #5
          iliyan написа:
          Случайно да имаш датчик на горивния филтър?На някои коли това показва наличие на вода в гор. филтър.
          Да ти кажа...незнам..ако е така с тоя калпав дизел..макар и с добавка е възможно да има вода в горивния филтър...но ако има колега майстор или сблъскал се с това...ще ми е много послезно
          Fiat Punto 1.7TD 1997/10/

          Коментар


            #6
            колега това е за горивниа филтър 100% имаш датчик ако е за водата ланпата няма да е жълта а червена такаче почисти го одолу има пропка отвъртиа и ще изтече гадоста която причинява светкането на ланпата или ако неси го сменявал наскоро по добре иди си купи един и го смени успех колега.

            Коментар


              #7
              Интересното е, че днес като запалих си светише и в един момент изагсна...нека се нормализира времето малко и ще направя процедурата с филтъра.Благодаря
              Fiat Punto 1.7TD 1997/10/

              Коментар

              Working...
              X