Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

смяна на крушка за къси светлини на левия фар на пунто мк2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    смяна на крушка за къси светлини на левия фар на пунто мк2

    Здравейте.как да сменя крушката за къси светлини на левия фар на пунто мк2 .кутията за бушоните прече

    #2
    Като отвориш отвърташ има 3 винта и фара се изкарва леко напред. Така имаш достъп ето подоробни инструкций : http://www.fiatforum.com/punto-guide...ly-2003-a.html
    Fiat Punto JTD HLX 1999

    Коментар


      #3
      Мерси много,колега,да си жив и здрав, за това не се сетих

      Коментар


        #4
        е и така става с местене малко напреде аз последно като ми се наложи да сменям крушка на халогена се видях в чудо е и за тва си има чалъм сваляш бронята аз последно като слагах ксенона прадната броня на земята двата фара вън и нови крушки на халогените (филипс )да се надявам повече да не пипам там
        Шофирай разумно, на пътя не си сам.
        Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
        Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
        Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

        Коментар


          #5
          Най-неприятното в случая е, че от ФИАТ ( и не само от фиат де..) смятат свалянето на бронята и развиването на фара за нормална операция при подмяната на крушка, която по принцип би трябвало да може да се извърши на пътя, а не в специализиран сервиз.
          "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
          Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
          Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

          Коментар


            #6
            Добре бе само аз ли си сменям крушката на левия фар без да свалям брони,двигатели,фарове,врати и прозорци? С малко повечко търпение стават нещата без проблем.

            Коментар


              #7
              alexk написа:
              Добре бе само аз ли си сменям крушката на левия фар без да свалям брони,двигатели,фарове,врати и прозорци? С малко повечко търпение стават нещата без проблем.
              на че имам нещо против теб колега ама ако бръкнеш и ми смениш крушката на Халогена шапка ти свалям
              Шофирай разумно, на пътя не си сам.
              Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
              Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
              Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

              Коментар

              Working...
              X