Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

табло фиат стило

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    табло фиат стило

    днес докато карах ми присветна 2 пъти жълта ланпичка точно до ланпата на подгревните свещи жълта рисунката е като туба с вулни вутре в неq порових се но неможах да откриq в нета нищо за неq за какво може да е след като проверих 4истачките и водата фиат стило 1.9 jtd

    #2
    Вода в нафтата най-вероятно.На филтъра горивния има датчик най-отдолу.На резба е - развиваш, оклепваш си ръцете и двигателния отсег в нафта, завиваш хубаво, като внимаваш да не е накриво.Даваш 2-3 пътни на контакт, да се напълни филтъра с гориво и тогава палиш.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      благодарq ти ще го направq но в неделq ми смениха всички филтри и горивниqт лоша нафта макар 4е сипах от омв по скупата...

      Коментар


        #4
        Или датчика се гъбарка.Нищо недей развива, смени ОМВ-то следващия път и я наблюдавай
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          като купих колата преди 5 6 дена ми направи впечетление 4е светна за 1 2 секунди тази ланпа и от тогава не е светила минал сум около 400 км от тогава и след смqната неска се поqви 2 пути за малко мерси емзо ще направq и това което каза Прочети правилата на форума и т. 1.12 в частност!Модераторски екип на fiat-bg.org

          Коментар


            #6
            Това е малко в стил "Три пъти я мия вече и лейката на таблото не гасне"
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар

            Working...
            X