Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

оригинална бас каса на Фиат Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    оригинална бас каса на Фиат Пунто

    Кажете как мога да си пусна бас касата ,защото на моя касетофон няма къде да се пъхме буксата ,ако не ми трябва някакъв преходник от буксата с жак към касетофона,ако някои има идея да споделя .как да я свържа или от къде да си намеря такъм преходник

    #2
    Re: оригинална бас каса на Фиат Пунто

    bubkataa написа:
    Кажете как мога да си пусна бас касата ,защото на моя касетофон няма къде да се пъхме буксата ,ако не ми трябва някакъв преходник от буксата с жак към касетофона,ако някои има идея да споделя .как да я свържа или от къде да си намеря такъм преходник
    така до колкото разбирам си бил с оригинално радио и Оригинален бас в багажникасега си си взел някое CD и нз как да си свържеш оригиналната тубаако е така просто свързваш буксата която е била включена в оригиналното радио (тя по спомен маи е Евро букса би трябвало да стане за всяко CD) тя оригиналната туба си взима сигнал от задите оригинални колони а нз ти за каква букса говориш че нз каде да я сложиш ако можеш качи някоя снимка на Буксата за която говориш и на задната част на CD ако не си бил с оригинална музика а тубата си и слагал допълнително пиши ми на лс да ти пратя снимки и обясня как се слага аз си монтирах моята сам и я свързах към CD Sony цък пиши и даи снимки да можем да помогнем
    Шофирай разумно, на пътя не си сам.
    Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
    Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
    Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

    Коментар

    Working...
    X