Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с токовете на пунто мк1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с токовете на пунто мк1

    Колеги проблемите са няколко първия е че като са изгасени фаровете и искам да предупредя за полицаи не светят само дълги ами и късите,2-ро светна ми лампа СТОП заради изгорял ляв стоп но като свалих стопа крушката си е здрава,3-тия проблем е че ни ми светят и светлините за задна и 2-те.4-ти проблем като пусна аварийни и става дискотека един път светят аварийните другия път габарита отзад Не е болка за умиране ама ме дразнят много такива незначителни проблемиПП Номера с почистване и пръскане с контактен спреи не даде никакъв резултат

    #2
    за дискотеката мога да ти кажа на 100пр че е от лоша маса .като включиш аварийните погледни кой габарит свети и от нея страна вадиш мигача и го проверяваш за маса

    Коментар


      #3
      Колега то всички габарити светят но задните изпълняват ролята на аварийните,набелязал съм буксите за халогените като ги погледнах целите са в кал възможно ли е от тях да се шашка всичко описано по горе

      Коментар


        #4
        тогава нямаш хубава маса отзад. почисти всичко и напръскай с контактен спрей.на пунтото им е слабо място.окисляват се платките отзад

        Коментар


          #5
          Здравейте, и аз преди време имах подобен проблем със светлините отзад, ту мигачите не работят,ту габатити а крушките здрави и с Wd 40 нищо не става. След като се вгледах внимателно се оказа че металните писти по които протича ток в единия фар отзад са леко проядени и не контакуват добре с крушките. Пробвах с поялник не става нищо, нито със почистващ спрей. Аз си реших генерално проблема като отидох в една морга и си взех "нов" фар, оттогава всичко е "ток и жица" демек свети без проблеми. :D

          Коментар


            #6
            Отвори си буксите на колата които се надяват на стоп-а ,имат едно капаче отваряш ги и може поизкривиш в повечко пластинките , така че като включиш буксата на СТОП-а да опира по добре и да има по добър контакт и ще ти се реши проблема , минах по тоз път ... Интересно ,че на доста коли го има тоз проблем ... Как се разхлабват тея плъстинки аджаба .... Качили всеки ден си свалят стоповете ... или просто се окисляват ... доста време нямам проблеми с това , но преди имах ...
            >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

            Коментар

            Working...
            X