Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли постоянен + в багажника на Пунто 1 S?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Имам две снимки, но малко ме е срам да ги кача ,че много мръсотия се вижда под корите :DИначе реших да не слагам цокълче, щото жичката която сложих е тънка не знам ако сложа някой уред дето гълта повече ток дали няма да се прецака нещо. Но и това за сега стига. Остава само да измисля как да вържа кабелчето към бушоните, мисля да му сложа отделно бушонче за всеки случай. Относно бушоните може да дадете идея къде и как да го вържа
    Прикачени файлове

    Коментар


      #17
      Ха :D ...и моят Фиат е със сащия цвят - бордо,поне така виждам на снимките.Не се притеснявай за чистотата,не е проблем,все пак се използва колата, не е за сувенир :D .Доколкото виждам си свалил корите,които са над праговете на вратите,долу - нали ? И отам си прекарал кабелите до багажника.Твоят таралясник с 4 врати ли е,че нещо не се разбира от сниките и лесно ли става махането на тези кори.То и времето захладняя,че ми излязоха и други проблеми с колата,но ако е лесно сте го правя,но първо да оправя един тампон и жилата на ръчната,че единия амортисор протече,абе само ядове. Но както казваше дqдо ми - със стара кола и млада жена само разхои след неq :D

      Коментар


        #18
        Хаха . готин лаф е казал дядо ти! При мене е с три врати,затова ти изглежда объркващо. Предната лайсна е с 2 винта и после на клипсове, задната е само с няколко винта, но не вярвам и с 5 врати да е много по различно. Ако се захванеш с тая работа , успех!

        Коментар

        Working...
        X