Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Брава JTD - 6 пинов конектор за диагностика ли е ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Брава JTD - 6 пинов конектор за диагностика ли е ?

    здравейте колегиднес се опитах да закача една брава jtd 1,9 2001г за диагностика но въпреки, че много внимателно огледах единствения конектор е този до бушоните отпред от ляво и е 6-пинов а не 3 пинов както на мареята ми примерно въпросът ми е дали е само по К-линия, това ли е конектора за диагностика изобщо и кой пин за какво е или трябва OBD ?п.с. адаптера който имам е с 2-ком порта и се закача и със виза и със ФЕС без проблем само по к-линия за моята мареа а и не само за нея
    Прикачени файлове
    Fiat Marea 1.8i 16v HLX, 97г.

    #2
    Toва е някакъв конектор, не се сещам за какво може да е.Ако колата е 2001г. е jtd100, диаг. буксата е в купето - OBD и се намира под бушните, като погледнеш отдолу се вижда ОБД конектор.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      да 2001 е ама странното е, е че според епер е jtd100 а на калника е 105а колата е като нова няма и следа от ремонт
      Fiat Marea 1.8i 16v HLX, 97г.

      Коментар


        #4
        Това може би е буксата за АБС, ако няма. Има ли? Виж отпред табелката на гредата, пише код на двигателя. 182B4 e 105, или 182B9 - той е 100. Може само калник да е сменян. Аз имам тук един, на който пише 80_16V и скоро ще го сложа.

        Коментар

        Working...
        X