Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кабели за диагностика

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кабели за диагностика

    Разгледах доста теми за кабели за диагностика за фиат ,но неразбрах само как мога да си ги набавя и на каква цена.Някой има ли представа или ако ги има закупени,направо ги купувам.
    Bravo 2.0 Multijet 165 2009

    #2
    Re: Кабели за диагностика

    danzel-jtd написа:
    Разгледах доста теми за кабели за диагностика за фиат ,но неразбрах само как мога да си ги набавя и на каква цена.Някой има ли представа или ако ги има закупени,направо ги купувам.
    В етдна от темите "купивам/продавам",едно момче продава кабели за диагностика,разрови се,ще я намериш.А аз да попитам,отностно диагностиката "направиси сам",какъв кабел ми трябва и къде са буксите за диагностициране.Става дума за колата от подписа TD100
    Fiat Punto`04 1.2 60hp.
    Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
    ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

    Коментар


      #3
      Re: Кабели за диагностика

      danzel-jtd написа:
      Разгледах доста теми за кабели за диагностика за фиат ,но неразбрах само как мога да си ги набавя и на каква цена.Някой има ли представа или ако ги има закупени,направо ги купувам.
      За jtd-то ти трябва един KKL VAG-KOM адаптер + преходник 16 pin към 3 pin и ги готов.Цените варират.35-45 лв за адаптера и 15-20лв за преходника.Можеш да минеш и без преход.Направо със 3 жички : маса,+ и К линия

      Коментар


        #4
        Re: Кабели за диагностика

        kal0yanch40 написа:
        А аз да попитам,отностно диагностиката "направиси сам",какъв кабел ми трябва и къде са буксите за диагностициране.Става дума за колата от подписа TD100
        Има доста писано и по твоя въпрос.Даже има и 2-те схеми за "направи си сам"(само К и К-Л линии) качени във форума.Има поне 20 теми с питане къде са различните букси за диагностика на коли които нямат ОБД 16-пинова букса.

        Коментар


          #5
          аз съм поръчал от тези http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=72498
          FIAT Bravo GT 1.6 16V 1999 - Pandora's Box
          Единствено в България "селянин" е обидна дума.

          Коментар


            #6
            и аз :D и днес си ги получих
            Bravo 2.0 Multijet 165 2009

            Коментар

            Working...
            X