Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за табло на километраж

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за табло на километраж

    На статор ми табло стрелката на температурата откача от време на време и си показва каквото иска, намерих си друго и въпросът ми е дали са съвместими двете табла. Колата е браво 1.2 16V 2000 година.Моето табло е първото, а второто е това което намерих
    over the counter ed treatment

    #2
    Трябваше да питаш защо играе стрелката, преди да си купил другото табло. Най-често уреда на стрелката губи контакт.Така че първо виж дали ще се оправи твоето табло, като следваш инструкциите от този линк -> http://download.fiat-bg.org/Books/Br...dfПросто разглоби, и леко трябва да бутнеш трите пина на уреда, в едната посока (6-тата снимка от PDF-a).Докато таблото е свалено не подавай контакт, че записва грешка AIRBAG-a.
    00' Bravo 105 JTD

    Коментар


      #3
      Това го четох преди малко ще пробвам и тоя вариант но ако не се получи поне да имам някаква алтернатива
      over the counter ed treatment

      Коментар


        #4
        По принцип, ако се оправя с шамар по таблото, значи е това.А това другото табло, честно, не знам дали става. Би трябвало...
        00' Bravo 105 JTD

        Коментар


          #5
          ами оправя се ама с по силен шамаркакто си стои и тръгва да влиза в червения сектор и като шамаросаш таблото си пада на средата, а другите уреди не се влияет от удара
          over the counter ed treatment

          Коментар


            #6
            Еми действаш значи. Само леко с пиновете. После ако не влизат лесно, не натискай, явно са изкривени много.Успех.
            00' Bravo 105 JTD

            Коментар


              #7
              Това другото табло от каква кола е, кой модел и коя година? Не е ли с 3 букси? Ако са две - те не са ли 2 по 20 крачета? Твоите са две, от които едната е с 18, другата е с 26. Ако другото табло е отпреди 199-8-ма година, губиш функцията за изписване на градусите на дисплея, ако имаш климатик.

              Коментар


                #8
                Второто табло мисля че е от Brava 1.6 16V 1997 ELX
                over the counter ed treatment

                Коментар

                Working...
                X