Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнение за марки на авто ЦД плеъри!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мнение за марки на авто ЦД плеъри!

    Здравейте,бихте ли споделили каква марка ЦД да си купя, имам възможност да дам до 180лв. Преди 5-6 месеца си бях взел PIONEER DEH-2320UB. Ползвах го 3 седмици и след като усилих малко повече, нещо стана и буфера започна да пулсира (бумка) доста силно, дори и когато не свири музика, но при включено ЦД! Оказа се че проблема е от ЦД-то и изходите за усилвателя не работеха! И сега се колебая, ако може да споделите мнения! Предварително благодаря!!!

    #2
    NIPPON Та като ти го откраднат (пепел ми на устата) да не те е яд и да си купиш ново.
    "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
    Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
    Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

    Коментар


      #3
      Аз препоръчвам варианти са СОНИ,аз ползвам такова модел GT31 има ЮСБ изход за усливател и съм мнооого доволен от него,но е старичък модел и трудно се намира.Погледни варианти на Сони GT35 и GT39 аналогични са като вариант на моето,само че са нов модел с по-различен външен вид,имат ЮСБ изход за усилвател и доста прилични настройки,и на двата дисплеите светят синьо,а разликата между двата модела е,че 35-цата бутоните светят в червено,а 39-тката светят в зелено,иначе като характеристика са еднакви и цената им е около 170лв.Препоръчвам защото имам преки наблюдения от марката и съм продавал автомузика 2 години.Пайнера е по-добре,но високите класове,с цени до 180лв Пайнера ще свири по-зле от Сонито.Не си помисляй за нечувани марки,както и Блаупункт(не са това,което са били преди 20 години).Също така не знам обаче дали още важи при закупуването на авто ЦД на Сони се регистрирваш в сайта и при разбиване на колата и кражба даваш панела и гаранцията и ти дават ново същото или аналогично на този модел.
      Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

      Коментар


        #4
        То в тази ценова категория, каквото и да вземеш от известните марки е все едно и също. Вариант също е Kenwood KDC-4051UG изцяло светейки в зелено, ако държиш да се вписва в тон с останалото осветяване.
        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

        Коментар


          #5
          Благоря Ви!!!

          Коментар


            #6
            И моя Pioneer 2920 mp имаше проблема с бумтенето. В едно сервизче ми смениха някаква платка и вече втора година няма ядове. Ако не си продал твоя Pioneer ти препоръчвам тази операция.
            "Без сърца, сме просто машини"
            Toyota Prius 1.5 Hybrid
            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

            Коментар


              #7
              кола

              Може и някой където има USB и тогава няма да ти трябва CD
              КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
              Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
              http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

              Коментар


                #8
                +1 за СОНИ с ЮСБ вход. За тези пари това съм избрал за себе си и мисля, че е добро решение.
                Fiat Grande Punto 1.2 8V 08'
                Suzuki Vitara 2.0TDi 97' (продадена на далече)
                Fiat Punto II 1.2 8V 00'
                ВАЗ 2101 /Жигула/ 78' (в пенсия)

                Коментар

                Working...
                X