Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

мнения за това CD Pioneer DEH-P6900IB

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    мнения за това CD Pioneer DEH-P6900IB

    мнения за това CD Pioneer DEH-P6900IB благодаря предварително Грешен раздел -> ПреместенаМодераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Не много лош, вече доста стар модел, който не блести с НИЩО.
    Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

    Коментар


      #3
      предложи нещо де искам да си купя нещто хубаво не искам да давам пари за нещо дето не свърши работа

      Коментар


        #4
        Зависи за какви пари говорим все пак .п.с. може и на Л.С. ако искаш.
        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

        Коментар


          #5
          Като ще е Pioneer вземи си поне да е с USB,има много модели,цените им започват от 160 лв нагоре в големите техномагазини..Иначе за марката добре си се ориентирал мисля,че в момента има много добри Пионерчета в ниските класове,които превъзхождат като звукови качества повечето други марки.Един познат съвсем скоро си взе това и е супер доволен:http://www.technopolis.bg/b2c/detail...EER-DEH-3300UB
          Fiat 1.4 12V
          Не е важно колко струва,важното е да е евтино.
          Да си втори значи да си първи сред загубилите.
          Четири часа разглобяване и ровене ми спестява двайсе минути четене

          Коментар


            #6
            Относително звучи "хубаво". За мен едно е хубаво за теб друго за другия колега трето аз лично миналата седмица си взех товаhttp://www.technopolis.bg/b2c/catalo...5960&scenario=Има и по евтини варианти, но не ми вършеха работа . Намисли си "изискванията" и очакванията към плеъра и тогава го търси . Освен ако не искаш скоро да го сменяш паааааааак

            Коментар

            Working...
            X