Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ABS не работи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ABS не работи

    Здавейте,колегиОт много време ми свети лампата на ABS-че не работи на Мареа ТД125 2.4Бяха ми споменали, че е от датчик,но незнам дали е такаако някой знае нека споделиБлагодаря

    #2
    Никой не знае, освен компютърът, с който ще и направиш диагностика.

    Коментар


      #3
      кой е абс-а ? най-вероятно ще е реле, ако е датчик ще минеш доста по-лесно

      Коментар


        #4
        ogi28b написа:
        Никой не знае, освен компютърът, с който ще и направиш диагностика.
        и онези които са му споменали

        Коментар


          #5
          здравеите колеги, имах такъв проблем и се оказа че не е нито датчик нито реле ходих на диагностика казаха ми датчик, съответно го купих мисля че струваше около 120лв след като го смених продължи да свети abs пак ходих на диагностика и пак казаха че е този датчик замериха ги и се оказа че и новия и стария датчик работят след което ме отпратиха да си ходя да съм търсил механичен проблем и като търсих този проблем се оказа че главините имат разлика и още веднъж 120лв за главина и сега работи

          Коментар


            #6
            Лампата за ABS не свети ли и когато накладките са на привършване?

            Коментар


              #7
              Форума има търсачка. Не знаете ли как се ползва. Да бяхте поразгледали старите теми преди да правите диагностика като врачки.
              BRAVA 1.4 12v - 1998г.


              http://vbox7.com/play:124bedab

              Коментар


                #8
                Blitzz написа:
                Лампата за ABS не свети ли и когато накладките са на привършване?
                Тцъ, свети лампа подобна на тази за ръчната, но без
                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                Коментар

                Working...
                X