Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помогнете!!!Изход за кабел от купето към акомулатора на Маре

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помогнете!!!Изход за кабел от купето към акомулатора на Маре

    Здравеите искам да прекарам кабела на усилвателя си от купето към акомулатора но немога да намеря дупка,а тази която е със снопа с кабели и излиза до АБС-а ми е малка.Моля някои ако се е зблъсквал с този проблем да ми помогне.

    #2
    Снимката помага ли?Нищо не е дупчено допълнително, а кабела е 8 квадрата!

    Коментар


      #3
      kaci написа:
      Снимката помага ли?Нищо не е дупчено допълнително, а кабела е 8 квадрата!
      Няма проблем даи да видя,при мен е 16-ка малко по дебел

      Коментар


        #4
        satanata666 написа:
        kaci написа:
        Снимката помага ли?Нищо не е дупчено допълнително, а кабела е 8 квадрата!
        Няма проблем даи да видя,при мен е 16-ка малко по дебел
        Да видиш кое?И какво ще храниш с такъв кабел? При мен 8цата хранеше стъпала близо 800вата!

        Коментар


          #5
          Аз сам с 4х600 и се пак захранвам на мост бокса и с другите 2 свободни канала средите ,но както и да е качи снимките да се ориентирам от каде мога да го прекарам този кабел защото вече от 1 седмица когато имам време се ровя на сам на там да турся из форомите но нищо немога да намеря,питал сам и алармаджии ,те ми казват около кутията на бушоните да го прекарам

          Коментар


            #6
            ела до студентски да ти го прекарам.. как не виждаш мани тоя черния капак на който пише FUSE да ти се отвори малко гледката

            Коментар


              #7
              Снимки на кабелното трасе нямам! На снимката съм ти очертал откъде е прекаран в купето.Махаш уплътнението за предния капак, рамената с чистачките, пластмасата между стъклото и двигателния отсек и си ти. Не може да сбъркаш. Даже имаше тапа точно под оста за лявата чистачка която може да използваш за вход към купето. Лесно е, само вече е малко студено за такива манипулации!
              Прикачени файлове

              Коментар


                #8
                даи някакви кординати да се чуем

                Коментар


                  #9
                  Готово ,таината беше в това да се махнат чистачките и да се махнат оплатнители на предното стакло и точно от дясната страна се намира тапата ,която влиза в купето точно ж кутията кадето се намират бушоните .Благодаря на колегата за помоща.

                  Коментар


                    #10
                    Както се казва - приятно слушане

                    Коментар

                    Working...
                    X