Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво '97 - има ли релета на къси светлини?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Браво '97 - има ли релета на къси светлини?

    Здравейте, колеги. Днес след като почистих колата и се заиграх малко с фаровете ми направи впечатление следната ситуация. При включени къси светлини след като натисна ръчката за дългите се чува изцъкването на реле, при включване обаче от положение габарит на положение къси светлини реле не се чува(при халогените пак се чува реле). Видимо дългите и халогените светят по-ярко от късите. С голфа имах проблеми поради спартанската инсталация там - горяха ключове за фаровете, превключватели къси-дълги и т.н. След поставяне на релета на основните консуматори се оправи. По принцип нямам проблеми с реглажа, но осветяването само на къси не е това което трябва да е. Та въпроса ми е има ли тази кола фабрично поставени релета за късите светлини, защото аз се съмнявам, голфа ми след поставянето на релета правеше ден, или просто са ми изгоряли рефлекторите(колата е с нормални крушки).ПреместенаМодераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    тук ще намериш и отговорите, и решенията http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=20526

    Коментар

    Working...
    X