Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Питане за автоусилвател

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Питане за автоусилвател

    Значи искам да попитам за стъпало Audison LR-270, ако го вържа мостово захранва спокойно 1 буфер, 300вата на 4 ома импеданс. Искам да захраня с 1 + 2 канал на 4 ома задните говорители (Hertz ECX690 100W номинал), но тъй като имам сила само за 2 х 81вата (4 ома), мога ли да вържа СД-ресивъра да захрани с цялата си мощност 4x50w задната линия,а предните да захраня с усилвателя тъй като силата на усилвателя стига спокойно за предната линия. Не искам туба да връзвам, искам да свирят всичките при положение че имам стъпало. Ще стане ли това което целя, или ще ме посъветвате да си пусна усилвателя да захранва задните Благодаря предварително за предложенията. Лек ден
    leave something of the happiness you bring

    #2
    Не си посочил какво включва предната ти линия, но по-удачно е усилвателя да захранва нея а CD-то задната щом няма да използваш субуфер, това е варианта според мен. Така или иначе можеш да използваш само двата задни изходите за захранване а не четирите за задната линия.п.с. реалната изходна мощност на CD-то ти не превишава 18-22W на канал.
    Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

    Коментар


      #3
      ми отпред съм със Hertz 5 x 7 inch ECX 570 и мощността на предната линия е около 75 вата на канал което спокойно се вписва в капацитета на усилвателя ? Какво би ме посъветвал да направя ?или освен да връзвам слабото стъпало на задницата пък те ще си дърпат макар и по-слабо
      leave something of the happiness you bring

      Коментар


        #4
        Ползвай си усилвателя за предната линия, това ми бе съвета дори без да знам каква е тя , предната линия винаги е по-важна все пак ТИ пътуваш отпред нали ? Относно задната ползваш задните канали на CD-то и това е.
        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

        Коментар


          #5
          Мерси ключ
          leave something of the happiness you bring

          Коментар

          Working...
          X