Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли интервали задната чистачка на Пунто Мк2?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Има ли интервали задната чистачка на Пунто Мк2?

    Колеги,Има ли интервали задната чистачка на Фиат Пунто Мк2 ЕЛХ. На моето Пунто като я пусна работи постоянно, докато на мареята има един кратък интервал.

    #2
    Re: Има ли интервали задната чистачка на Пунто Мк2?

    Airfan написа:
    Колеги,Има ли интервали задната чистачка на Фиат Пунто Мк2 ЕЛХ. На моето Пунто като я пусна работи постоянно, докато на мареята има един кратък интервал.
    Моето е ЕЛХ и няма никакви интервали, ако имаше щеше да е чудесно
    Fiat punto 2001г. 1.9DS 60hp 4.9/100 , 4.4/100

    Коментар


      #3
      Жоре , като я изключиш спира ли в начална позиция или където и дойде ?Ако е както и кефне е от релето, така ми правше Бравото.
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #4
        Като изключа врътката си се връща в изходно положение където й е мястото, но ми е странно да няма никакъв интервал.

        Коментар


          #5
          Airfan написа:
          Като изключа врътката си се връща в изходно положение където й е мястото, но ми е странно да няма никакъв интервал.
          На мен задното стъкло ми се цапа/мокри само на стоп или светофар. Сигурно за това не ми е странно защо няма интервал.
          Fiat punto 2001г. 1.9DS 60hp 4.9/100 , 4.4/100

          Коментар


            #6
            Re: Има ли интервали задната чистачка на Пунто Мк2?

            Airfan написа:
            Колеги,Има ли интервали задната чистачка на Фиат Пунто Мк2 ЕЛХ. На моето Пунто като я пусна работи постоянно, докато на мареята има един кратък интервал.
            Няма интервал, работи постоянно

            Коментар


              #7
              Може от нивото на оборудване да е ..... при мен работи на интервали в нормално включено положение а когато мия стъклото работи постоянно за известно време
              Fiat Punto '01, 1.8 16V HGT Abarth

              Коментар


                #8
                кола

                Filcov така е на всички коли като се мокри чистачката сама тръгва и няма степени на по новите след 2003-4 може и да има на Форд има
                КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                Коментар


                  #9
                  Filcov написа:
                  Може от нивото на оборудване да е ..... при мен работи на интервали в нормално включено положение а когато мия стъклото работи постоянно за известно време
                  Има ли начин да пием по кафе в Пловдив, за да видя как работи твоята чистачка пък и да питам 2-3 неща за Пунтото като цяло.

                  Коментар


                    #10
                    може ли и аз да ползвам темата че и аз имам проблем с задната чистачка само че на мареата като я включа на интервал не работи както трябва иначе на пръскане си прави по няколко оборота може ли да е от реле или лостчето на волана?

                    Коментар

                    Working...
                    X