Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

изчезва левият мигач

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    изчезва левият мигач

    колеги при натискане на спирачка изчезва левият мигач какво да правя ?
    Fiat bravo td 100 nai izumitelniqt avtomobil suzdavan nqkoga!

    #2
    Re: изчезва левият мигач

    cecoo91 написа:
    колеги при натискане на спирачка изчезва левият мигач какво да правя ?
    Неразбирам,защо тази тема,е в този раздел.А пък за проблема,виж някъде за отечка,между кабелите на стопа и мигача.Най-често,проблема се среща,отзад в платката.Защо не използва бутона "Доклад", след като си видял нещо нередно?Грешен раздел -> Преместена.Модераторски екип на fiat-bg.org
    Fiat Punto`04 1.2 60hp.
    Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
    ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

    Коментар


      #3
      Re: изчезва левият мигач

      kal0yanch40 написа:
      cecoo91 написа:
      колеги при натискане на спирачка изчезва левият мигач какво да правя ?
      Най-често,проблема се среща,отзад в платката.
      За Пунто 1 е основна причина. Три пъти съм чистил букси и пътечки, докато накрая отразах буксите, сложих обувки на кабелите и проблема е решен на 100%.
      Lupo - The Monster
      Е83 3D

      Коментар


        #4
        Re: изчезва левият мигач

        kal0yanch40 написа:
        Най-често,проблема се среща,отзад в платката.
        Toчно там е. При пуснати аварийки много често мигат бутоните за халогените и светлините за мъгла.
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          Re: изчезва левият мигач

          ПРОБЛЕМА Е В ЗАДНА ЛЯВА БУКСА НА ЛЕВИЯ СТОП ... ОТВОРИ БУКСАТА НА КОЛАТА ИМА ЩИПКА ОТВАВЯ СЕ ОТЗАД И СЕ ВИЖДАТ ПЛAСТИНКИТЕ натисниги с отверTка ,явно са хлабави и при мене беше и на колата на баща ми, също натискаш плAстинките на буксата на колата с отверTка да се попреберат навътре!(Идеята е по добре да притискат плAстинките на стоп-а на буксата като се надене на тях) и проблема отпада .(иначе отзад става дискотека (тва с мигача го праи ,като ти са пуснати фаровете и дадеш мигач и натискаш стоп и няма никои или мига всичко ; спираш фаровете имаш си мигач ... позната история)
          >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

          Коментар


            #6
            кола

            При мен всичко свети а понякога десния почва да мига а иначе всичко е наред -светиуж и не мога да разбера що става и то не винаги понякога
            КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
            Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
            http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

            Коментар


              #7
              Re: изчезва левият мигач

              Fiat_Punto11 написа:
              ПРОБЛЕМА Е В ЗАДНА ЛЯВА БУКСА НА ЛЕВИЯ СТОП ... ОТВОРИ БУКСАТА НА КОЛАТА ИМА ЩИПКА ОТВАВЯ СЕ ОТЗАД И СЕ ВИЖДАТ ПЛAСТИНКИТЕ натисниги с отверTка ,явно са хлабави и при мене беше и на колата на баща ми, също натискаш плAстинките на буксата на колата с отверTка да се попреберат навътре!(Идеята е по добре да притискат плAстинките на стоп-а на буксата като се надене на тях) и проблема отпада .(иначе отзад става дискотека (тва с мигача го праи ,като ти са пуснати фаровете и дадеш мигач и натискаш стоп и няма никои или мига всичко ; спираш фаровете имаш си мигач ... позната история)
              админите нямат ли си друга работа зада се ебават с мене ? като ме корегирате едвали ще пиша по грамотно ... НЕСЪМ НА ТИ С ПРАВОПИСА , на когото му е проблем нека ме поправя. Все едно да ме накараш дане говоря на диалект ... когато мисалта ми се лее ,не чета какво пиша сори.
              >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

              Коментар

              Working...
              X