Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Инсталация за фарове на фиат типо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    ogi28b написа:
    Релето трябва да е захранено от включени габарити.
    От релето за габарита взема само сигнала през ключа и отива в краче 86 на релето, краче 30 (плюс) и 85 (минус) на релето дали са захранени или трябва и тях да ги свързвам Ако някой качи схемичка ще съм му благодарен Ако релето е захранено от бушониерата, кабелите ги има прекарани до отпред и са на букса до десния фар, остава само да открия на кой куплунг стои краче 86 на релето и да го захрана през копче да го пускам
    Теоритиците си лаят, голфа си върви!

    Коментар


      #47
      Колеги открих как се свързват халогените по оригиналната схема, обаче наистина го няма окабеляването, остана само да си прекарам по дебели проводници отпред до халогените и съм готов, който не знае как да ги свърже ще му обясна, да не се мъчи като мен да открива топлата вода :D Много ми е странно обаче че според схемата ключето прекъсва масата на релето 85 Реших също да си подмена кабелите от таблото с бушоните до фаровете обаче ме притеснява нещо, значи като извада бушона на левия фар (шофьорския) за дългите и фара не огасва, а десния си гасне, изваждам и двата бушона левия фар пак си свети Като махна релето за дългите тогава изгасват и двата фара Колеги някой знае ли дали трябва да е така и къде ще е проблема евентуално
      Теоритиците си лаят, голфа си върви!

      Коментар


        #48
        Колеги кажете как да разбера на коя букса и кой пин е контролната лампа на фаровете против мъгла на дигиталното табло Не ми се иска да експериментирам че преди окъсих таблото и му изгоря писта
        Теоритиците си лаят, голфа си върви!

        Коментар

        Working...
        X