Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Парктроник на Мареа седан

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Парктроник на Мареа седан

    Ако някой от колегите е слагал парктроник на мареа седан, моля да пусне една снимка, за да видя как е разположил датчиците. Или ако някой е слагал на друга кола, да даде съвети за разположението на датчиците.
    Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
    Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

    #2
    Жоро със зеленото пунто си е монтирал.Можеш него да питаш.
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    Коментар


      #3
      аз слагах сега в събота, на либрата. Моя го взех за около 15 паунда, не помня точно колко. С 4 датчика само за отзад е, в упътването пише, че се слагат на височина от 50 до 70 см, ъгъл на обхват хоризонтален и вертикален 60 градуса. Сложи ги на най-изпъкналата част на бронята, ако е възможно де, гледай да е сравнително плоско. На двата в средата не сложих шайбите, които са за настройка на ъгъла- накриво изпилени шайби си има в комплекта, на вънзните 2, в края на бронята сложих от тях и сега така съм ги нагласил, че ми засича точно по контура на колата ако давам назад дали ще ударя. Датчиците са симетрично разположени на 40 см един от друг, краийните са на около 15 см навътре от крайната точка на колата.
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #4
        pakumba написа:
        аз слагах сега в събота, на либрата. Моя го взех за около 15 паунда, не помня точно колко. С 4 датчика само за отзад е, в упътването пише, че се слагат на височина от 50 до 70 см, ъгъл на обхват хоризонтален и вертикален 60 градуса. Сложи ги на най-изпъкналата част на бронята, ако е възможно де, гледай да е сравнително плоско. На двата в средата не сложих шайбите, които са за настройка на ъгъла- накриво изпилени шайби си има в комплекта, на вънзните 2, в края на бронята сложих от тях и сега така съм ги нагласил, че ми засича точно по контура на колата ако давам назад дали ще ударя. Датчиците са симетрично разположени на 40 см един от друг, краийните са на около 15 см навътре от крайната точка на колата.
        Благодаря ти.
        Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
        Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

        Коментар


          #5
          reter написа:
          pakumba написа:
          аз слагах сега в събота, на либрата. Моя го взех за около 15 паунда, не помня точно колко. С 4 датчика само за отзад е, в упътването пише, че се слагат на височина от 50 до 70 см, ъгъл на обхват хоризонтален и вертикален 60 градуса. Сложи ги на най-изпъкналата част на бронята, ако е възможно де, гледай да е сравнително плоско. На двата в средата не сложих шайбите, които са за настройка на ъгъла- накриво изпилени шайби си има в комплекта, на вънзните 2, в края на бронята сложих от тях и сега така съм ги нагласил, че ми засича точно по контура на колата ако давам назад дали ще ударя. Датчиците са симетрично разположени на 40 см един от друг, краийните са на около 15 см навътре от крайната точка на колата.
          Благодаря ти.
          забравих да ти кажа, че моя е само с пищялка и добре, че реших да го пробвам преди да го вкарам в колата- пищи много силно, не се седи в колата, после видях, че пише в упътването да се сложи в багажника. Да си знаеш, че няма нужда да го прекарваш до отпред и ще трябва да го позапушиш, ако твоя е само с пищялка
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар

          Working...
          X