Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Решение на проблема със светещата лампа за airbag на Stilo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    В крайна сметка какво стана?

    Коментар


      #17
      Нямам комп под ръка да изчистя грешката и да видя какво става...
      FIAT STILO 1.9JTD 2002

      Коментар


        #18
        Знаех си аз, че не трябва да изхвълям платката

        Коментар


          #19
          Ние може би в неделя ще оправяме проблема с еърбег-а, но имам питане. Как се разглобява седялката?

          Коментар


            #20
            Развивате 4-те болта ,с които е захваната седалката за пода. След като я извадите я обръщате и отдолу ще видите 6-те болта ,с които се държи седлото за конструкцията.
            FIAT STILO 1.9JTD 2002

            Коментар


              #21
              Здрасти на всички! Малко късно се включвам, но може да съм от полза на някой, който ще чете за светеща лампа на еърбега по-късно. И аз имах подобен проблем. Оправи се само с разместване на буксите, които се намират под предните седалки и почистването им. може и да има кабелче, което е прекъснато и не прави добра връзка пак под предните седалки... при мен се оказа от буксите. Явно се разместват нещо в големите дупки или когато местя седалките.
              http://images.neobux.com/imagens/banner8.gif

              Коментар


                #22
                Колеги решили проблема с тази платка със съпротивления , работи ли си всичко или пак създава проблеми? И има ли някой колега който може да ми я направи срещу заплащане но да не е чрез рязане на платката в седалката а другия вариант с букса да се включи вместо буксата на кантара долу под седалката?? Очаквам предложения.

                Коментар


                  #23
                  ето адрес във форума на вече до болка развита та тема http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...er=asc&start=0

                  Коментар

                  Working...
                  X