Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с аварийките

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с аварийките

    Здравейте, колеги. Вчера си свалях централната конзола, и откачих аварийките. Отзад са две буксички и после по погрешка ги включих на обратно и прецъка много бързо някакво реле и изгасна. Сложих си буксите както трябва, но сега само свети бутона, а аварийните не работят ... Иначе мигачите си работят. Някое бушонче или реленце ли е изгоряло, и къде се намира, как мислите ?

    #2
    реле и по спомени маи се намира зад или под волана в кората
    Шофирай разумно, на пътя не си сам.
    Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
    Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
    Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

    Коментар


      #3
      Не трябва ли да е там при другите релета в ляво под волана

      Коментар


        #4
        Аз си мисля че си изгорил бутона за авариините!
        ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
        ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

        Коментар


          #5
          Ами, май не е бутона, защото той си свети, и като изгасен мигачите си работят, а като го включа и не мога да ги пусна

          Коментар


            #6
            Някой може ли да ми каже кое реле е за аварийните ? Или някаква схема където пише кое реле за кое е ...

            Коментар


              #7
              Релето за авариините е същото и за мигачите! Намира се на пакетния ключ точно под волана. Пробваи с друг бутон нищо че ти свети лампичката!!!
              ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
              ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

              Коментар


                #8
                Бутонът свети защото в него има лампичка. Това дали свети и дали е развален са две различни неща.

                Коментар


                  #9
                  Колеги, смених го тоя бутон и си е същата работа ... Свети бутона, ама като го цъкна и нищо, аварийните не работят, и не мога да пусна мигачите Иначе мигачите си работят. Та се сбърках тотално, като казвате, че релето е едно и за аварийните и за мигачите, и като смених бутони и пак не работят.

                  Коментар


                    #10
                    Ха интересно,както казаха колегите релето е едно за мигачите и аварийните,погледни как са бушоните,ако е заминало релето мигачите ще светят,но няма да мигат(на старите коли е така за бравото не съм сигурен,но така мисля)
                    Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                    Коментар


                      #11
                      Сваляш долната пластмаса на волана и ще видиш синьо реле- в него е проблема. И други преди мен го написаха. Смени го с работещо. А вътре в релето има сигурно студена спойка.
                      Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                      Коментар

                      Working...
                      X