Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос относно халогенни фарове за мъгла на брава/о

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос относно халогенни фарове за мъгла на брава/о

    Здравейте колеги. Предстои ми боядисване на предната броня и ме интересува как се демонтират халогенните фарове от бронята, без да се промени реглажа им, така че после като ги монтирам да светят така като сега? и коя всъщност врътка е за техният реглаж? Благодаря

    #2
    Много лесно - лягаш под него, така че да го гледаш отдолу, развиваш един винт който го държи към бронята и още два по-надолу, които са от двете страни на една по-голяма дупка. Издърпваш леко напред, откачаш буксата, готово. Реглажът не се променя, ако не въртиш това, което може да се върти през тази по-голямата дупка. То се върти с 10 мм шестостенна вложка, примерно.

    Коментар


      #3
      Здравейте,искам да направя малко отклонение. Тази тема е много близка до това, което търся но не съвсем точната.Имам Мареа и искам да и сложа халогенни фарове (фарове за мъгла).Инсталацията я имам - електриката не ми е проблем. Самите фарове също ги имам. Под въпрос са ми "гривните" - как да разбера къде точно да изрежа бронята ?Дали е отбелязано от вътрешната страна на бронята мястото на халогенния фар?Как става регулирането на фаровете след монтажа?
      Fiat Punto '95 TD, Fiat Marea '00 JTD, Fiat Stilo '05 JTD, Fiat Brava '96 D, Fiat Doblo '08 MJTD, Fiat Doblo '08 metan, Fiat Multipla '05 metan

      Коментар


        #4
        Колега за прорязването на отворите съм ти отговорил в другата тема, относно реглажа колега та е описал в поста преди твоя .
        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

        Коментар


          #5
          Внимавай с гривните че всеки модел броня май си има собсвен модел гривни има 4 различни модела а съм виждал и 5 .
          FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

          Коментар


            #6
            dani389 написа:
            Внимавай с гривните че всеки модел броня май си има собсвен модел гривни има 4 различни модела а съм виждал и 5 .
            +1

            Коментар


              #7
              Е сега вече ме същисахте !Знам, че гривните за Мареа се различни от тези за Браво/Брава, ама че самите те са толкова много ....................По какво се различават отделните гривни и как да разбера кой модел е моя ?
              Fiat Punto '95 TD, Fiat Marea '00 JTD, Fiat Stilo '05 JTD, Fiat Brava '96 D, Fiat Doblo '08 MJTD, Fiat Doblo '08 metan, Fiat Multipla '05 metan

              Коментар


                #8
                Колата е 2000 година и бронята е с голямата "уста".Както е на аватара, но ги няма въпросните фарове за мъгла.
                Fiat Punto '95 TD, Fiat Marea '00 JTD, Fiat Stilo '05 JTD, Fiat Brava '96 D, Fiat Doblo '08 MJTD, Fiat Doblo '08 metan, Fiat Multipla '05 metan

                Коментар


                  #9
                  BEKI написа:
                  Колата е 2000 година и бронята е с голямата "уста".Както е на аватара, но ги няма въпросните фарове за мъгла.
                  а вместо да казваш колко е и голяма устата кажи, бензин или дизел и къв е мотора/ ако е оригиналната/
                  Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                  (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                  Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                  Коментар


                    #10
                    S_BANKOV написа:
                    а вместо да казваш колко е и голяма устата кажи, бензин или дизел и къв е мотора/ ако е оригиналната/
                    1,9 JTD 105hp ’00
                    Fiat Punto '95 TD, Fiat Marea '00 JTD, Fiat Stilo '05 JTD, Fiat Brava '96 D, Fiat Doblo '08 MJTD, Fiat Doblo '08 metan, Fiat Multipla '05 metan

                    Коментар

                    Working...
                    X