Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с таблото на Brava 1,4 12V - не свети; РЕШЕНО

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с таблото на Brava 1,4 12V - не свети; РЕШЕНО

    Здравейте колеги, за първи път пиша във форума и много бих се радвал ако можете да ми помогнете!Проблема ми е следният:Стрелката на километража работи а дисплея с изминатите километри НЕ работи!Прерових всички бушони но няма изгорели!Благодаря Ви предварително!

    #2
    Дисплея има подсветка за да виждаш цифрите на него. Изгоряла е лампата, а за да я смениш трябва да свалиш таблото. Освен винтовете, които се виждат има и един скрит, който се развива като се махне капака на бушоните. Можеш да използваш момента да подмениш и други изгорели лампи по таблото или почернели. И в никакъв случай не давай контакт или пали колата със свалено табло за да не ти запише грешка "Веригата на лампата за airbag" - след това за да я загасиш трябва да изтриеш грешката.
    Fiat Punto ELX 1.9 JTD 80 к.с.
    Fiat Brava SX 1.4 12V - много хубава кола беше

    Коментар


      #3
      благодаря колега,ще проверя!п.с.аз постоянно съм в грешка с аърбега(изгоря компа и сега съм без него)

      Коментар


        #4
        Колега дисплейчето където ти пише "изминатите километри " казваш не работи. Какво означава това?тъмно е? Свети без да има цифри в него? Или пише цифри в него но не се променят?Как така ти изгоря компа на аербеците, залят с антифриз ли е?
        0884980422

        Коментар


          #5
          Днес го оправих колеги,беше изгоряла подсветката!

          Коментар

          Working...
          X