Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Савет за CD с добър тунер

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Да има усилватели за антени, но в градски условия обикновенно няма нужда да се слагат, виж ако пътувате из планините или отдалечени местности, където сигнала е слаб, ще са ви от полза. Напълно съм съгласен с колегите: balak, ogi28b, Predatorsi. Преди време имах един стар филипс в който тунера му бе изпълнен само с транзистори без интегрални схеми, и нямаше Пайнер който да го бие по чувствителност, така, че не робувайте и залагайте на марки.
    0884980422

    Коментар


      #17
      Усилватели за антени има, но колкото полза толкова и вреда от тях.Усилват сигнала но усилват и паразитните шумове, поне в градски условия.
      Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
      Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

      Коментар


        #18
        А къде се монтират тези усилватели?
        Стило 1.9 jtd 2002

        Коментар


          #19
          Колега, слагал ли си някакво радио което да не хваща станции, че толкова му се чудиш на този сигнал. Аз мисля, че няма да имаш проблем- не си в някое високопланинско село където да няма никакъв сигнал
          Fiat Bravo - 1.8GT /115hp 1997г.
          Audi A4 - 1.9TDi /110hp 1998г.
          Mazda 121 - 1.3GLX / 75hp 1994г.

          Коментар


            #20
            Благодаря на всички за съветите Вече имам Pioneer DEH4300.Сега кажете мнение за това ЦД
            Стило 1.9 jtd 2002

            Коментар


              #21
              Нисък клас е, нищо особено от към функции и звук, но за 200лв. толкова .Важното е че на теб ти е харесал .
              Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
              Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

              Коментар


                #22
                Тунера лови навсякаде БГ радио не го изтърва За класа на мен ми стига :D
                Стило 1.9 jtd 2002

                Коментар

                Working...
                X