Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Акумулатор на Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    И сега отново се появи проблемът.Забелязвам от няколко дни, че пали от раз, когато си поиска.Не я бях палил 1 ден, запали веднага, отидох на фитнес.След 1 час не можа да запали - върти, но не пали и лампичките на таблото си светеха (не са огасвали или примигвали).Завъртях втори път и запали.Прибрах се и след 30 минути я пробвах - запали без проблем.
    Renault Modus 1.2 16v 2006
    Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

    Коментар


      #17
      Пич, я си прегледай хубаво замасяването !Навсякъде дет видиш кабел завит за корпус, развиваш и почистваш...
      Всичко което се затяга с ключ по - малък от №27 е нано технология!!!

      Коментар


        #18
        Голям резил тая вечер Карам си колата, видях 2 мацки, спрях да поприказваме, реших да си ходя и хоп не иска да запали.Викам си нищо - като не иска от първия, то ще запали от втория път.Е не! 7 неуспешни опита да запали.След това чаках 30 минути с отворен капак, понеже беше много загряла, а като изстине пали по-лесно и пак 3 неуспешни опита да запали Представяте ли си любимата ми Фиатка, която никога не ме е предавала да закъса на 200 метра от дома и то точно пред 2 мацки Накрая дадох на задна понеже беше баир и запалих на задна.Направих и клип - от стартера е.Мисля, че дава накъсо.Утре ще я карам на майстор да видим втулки ли затягат, четки ли са или нещо друго.Ето и клипа http://dox.bg/files/dw?a=6939601f3e
        Renault Modus 1.2 16v 2006
        Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

        Коментар


          #19
          Е ... все пак проблемът поне за сега се оправи с почистване и смазване на стартера, тъй като беше доста клеясал.Всичко по него е здраво.
          Renault Modus 1.2 16v 2006
          Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

          Коментар

          Working...
          X