Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как се сменява оригиналното радио със СД? - Брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как се сменява оригиналното радио със СД? - Брава

    Здравейте! Скоро си купихме Фиат Брава 97г. 1.6 16 и така като все още се запознавам, един вид, с нея искам да попитам както и да се консултирам за неща свързани с нея. Доста въпроси ми се въртят в главата, но за момента искам да попитам как стои работата със смяната на оригиналното радио-касетофонче със СД ( все пак като за човек на 18г. предполагам, че не върви касетофончета, работи ... ) Как става цялата работа ? До колкото прочетох тук-там "се премахва панела и с дунапрен* се запълва празното пространство до сд-то и се измайсторява някакъв панел " нещо такова ... Така ли е наистина или се продават панели .. ?1.7. Заглавието на нова тема трябва да е подходящо и описателно. Примери за лоши заглавия са: Помогнете ми, Заклещих се, Имам проблем, HELP: PROBLEM, ПОМОООЩ!!!!!!, Molqvi kajete ......., nqkoi znae li... и т.н. Пример за добри заглавия са: Проблем: Не мога да си отключа Tipo-то, Въпрос: как да си рестартирам ECU-то на Stilo-то, Link: Tipo/Tempra Workshop manual, RQ: DVD ePER Tipo и т.н. Редактирано заглавие.Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    http://www.cable.bg/index.php?cPath=...sort=2a&page=2 Примерно
    ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
    ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

    Коментар


      #3
      Благодаря! А тези работи, не ги знам как се наричат, които се слагат на мястото на запалката ( така съм чувал от познати ) за музика където се използват, има ли оферта от тях? Препоръчително ли е да си взема едно такова устройство или ... ?

      Коментар


        #4
        нали ще слагаш СД, за какво ти е, а иначе се казва трансмитер по 15-20 лева, слагаш му флашката с музиката включваш радиото включваш и трансмитера и с радиото го намираш на коя честота е и готово

        Коментар


          #5
          За това ли става въпрос?
          ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
          ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

          Коментар


            #6
            Да, точно. Значи мога да си взема едно такова трансмитерче докато сменя радиото с сд, а до тогава да си слушам музиката през радиото.

            Коментар


              #7
              Еми нещо такова колега ама нали знаете че звука е коренно различен поне при мен е така щото сд-то ми отказа и като подавам звук от трансмитера на по големите колони се чува гадно.

              Коментар


                #8
                Е, предполагам, че на оригиналните си тонколонки ще се чува добре. Все пак на големите минава през усилвател..., но може и да бъркам

                Коментар


                  #9
                  Точно така няма да имаш проблеми с оригиналните ама ако си решил да се разрастваш относно музика това ще подава лош звук.Пък и както казваш че си млад шофиор недеи да усилваш много защото това те разсеива и барзо се умаряш поне аз бех така .Поздрави.

                  Коментар


                    #10
                    Е, няма да я усилвам. Все пак ще карам или музика ще слушам ... Просто да свири нещо вътре

                    Коментар

                    Working...
                    X