Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем със стоповете на Фиат Темпра

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем със стоповете на Фиат Темпра

    Първо здравейте и се извинявам ако темата е в погрешен раздел!Проблема ми е следния.Когато светна фаровете си светват и габаритите отзад НО левия стоп светва с тях на едно.Когато пусна само габарити левия стоп изгасва.И в двата случая - само на габарити или и на фарове , стоповете не работят когато натискам педала.Само левия ми стоп светва с фаровете на едно.До вчера всичко си работеше без проблеми ,тази вечер стана този проблем.А и не знам дали е много свързано с проблемите с стоповете ,но днес и клаксона ми не работеше а предишния ден беше без грешка.Проверих всичко друго по колата и си работи перфектно.Ааа и да ви кажа Темпрата си я взех много скоро това е първия фиат който карам през живота си Благодаря ви предварително !Преместена.Модераторски екип на Fiat-bg.org
    Бруууум брууум

    #2
    Здравей колега, добре дошъл в отбора .Мисля, че бушона за стоповете и клаксона бяха на едно, и за това не ти работят. А пък за това, че ти свети стопа когато си запалил фаровете, най-вероятно са окислени кабелите отзад на буксата която ти влиза в стопа. Провери бушоните, стоп-машинката и буксите на стоповете.Успех с отстраняването на проблема/ите.

    Коментар


      #3
      kotaraka79 написа:
      Здравей колега, добре дошъл в отбора .Мисля, че бушона за стоповете и клаксона бяха на едно, и за това не ти работят. А пък за това, че ти свети стопа когато си запалил фаровете, най-вероятно са окислени кабелите отзад на буксата която ти влиза в стопа. Провери бушоните, стоп-машинката и буксите на стоповете.Успех с отстраняването на проблема/ите.
      Мхм ,така и се оказа.Бушончето на клаксона и стоповете е едно и беше изгоряло.Смених го и се оправиха нещата.Благодаря ти
      Бруууум брууум

      Коментар

      Working...
      X